PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400970}
5,5 16 288
ocen
5,5 10 1 16288
2,6 5
ocen krytyków
I kto tu rządzi
powrót do forum serialu I kto tu rządzi?

Mozna w sumie napisac jakas petycje?

ocenił(a) serial na 10
danelala

jestem za

ocenił(a) serial na 10
krzysieksuszi

masz na myśłi internetową petycję ???????

ocenił(a) serial na 10
krzysieksuszi

jak coś to tą petycje należy skierować do polsatu i przede wszystkim do atm grupy głównego producenta serialu

użytkownik usunięty
krzysieksuszi

Co masz na myśli pisząc "petycję" ? O nagranie kolejnych odcinków?
Serialu nie ogląda się źle, ale gra jest strasznie sztuczna i momentami zbyt irytująca.
Już lepiej nagrać kontynuację "Mamusiek".

ocenił(a) serial na 10

Mamuśki też są super w i kto tu rządzi gra może jest sztuczna ale za to fajna i śmieszna jest się z czego pośmiać
ale mamuśki też są ok

danelala

a w związku z czym ta petycja ?? Bo jak za ściągnięciem tego gówna z anteny to jestem za! Nigdy nie widziałam takiej serialowej szmiry.

ocenił(a) serial na 10
Ines82

to jest super serial po co w ogóle piszesz jeśłi nie jesteś fanem no to nic takiego tu nie pisz ten temat jest poświęcony fanom a nie pseudo fanom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

krzysieksuszi

Dziecko drogie może nie wiesz o tym więc pragnę cie oświecić że filmweb nie tylko jest poświęcony wypowiadaniu sie na temat filmów fanom ale również tym którym dany film/serial nie odpowiada albo takim którzy go po prostu nienawidzą. Jak chcesz mieć fanklub tego okropnego serialu to go sobie załóż a nie zabraniaj wypowiadaniu się innym na temat tego co sądzą o tym badziewiu.

ocenił(a) serial na 10
Ines82

chyba się nie zrozumieliśmy mi nie chodziło o forum filmweb poświęcony serialowi tylko o dany temat "petycja"

krzysieksuszi

a czy jest napisane petycja w obronie serialu ? Nic nie jest napisane żadnych konkretów nie wiadomo czego ta cała petycja dotyczy.

ocenił(a) serial na 1
Ines82

no właśnie wchodząc w ten wątek też byłem przekonany, że chodzi o zaprzestanie emisji tej chały i byłem gotów się podpisać

mustang

podpisuje sie wszystkimi kończynami za tym aby tego gówna nigdy nie kontynuowano (łącznie z emisjami powtórek).

ocenił(a) serial na 10
Psycho_Daddy

podpisuje sie pod tym żeby tacy goście jakty byli zablokowani na tym forum

krzysieksuszi

jeżeli potrafisz to się podpisuj,ale nie zmieni to faktu że ten serial to gówno jakich mało.

ocenił(a) serial na 10
Psycho_Daddy

gówno to ty a ten serial jest najlepszy na świecie

krzysieksuszi

siła argumentow po twojej stronie zaropiały bękarcie heh.

mustang

Pierwsze skojarzenie takie samo :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones