PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595358}

Homeland

7,9 65 703
oceny
7,9 10 1 65703
7,0 13
ocen krytyków
Homeland
powrót do forum serialu Homeland

Srogo,ostatnie odcinki trzeciego sezonu oglądałem jak na szpilkach.Jeśli w jakiś sposób nie wskrzeszą Nicka to już czwarty sezon traci sens.

ocenił(a) serial na 9
Onan

Sądzę, że powieszenie Brody'ego było sfingowane...

clint100

Musi być.

ocenił(a) serial na 8
Onan

W świętego mikołaja państwo też wierzy? Nie ma go i tyle. A tak poza tym, to sezon 3 był bardzo słaby, wątki zostały zamknięte, więc nie będę oglądał 4 sezonu. Po co?

ocenił(a) serial na 10
Onan

dokładnie, nie dość, że rok czekania, to główny bohater umarł, jeszcze Carrie z dzieckiem sama została! kolejny sezon traci sens, ale wskrzeszenie byłoby raczej dziwne, było widać bardzo dokładnie jak umiera, ten sezon powinien być finałowym...

ocenił(a) serial na 9
Miska84

co z tego, że było widać, jak umiera? widziałaś co się stało z ciałem gdy je zdjęli? NIE. Słyszałaś o czymś takim jak resuscytacja? wisielca swobodnie można odratować...

ocenił(a) serial na 9
bart4u84

w sumie mogli by powiedzieć, ze to wszystko było kolejną tajną akcją i Brody nagle żyje, tylko musieli upozorować jego śmierć, żeby go wywieźć do USA. Ale wg mnie nie powinni robić 4 sezonu. Będzie mi brakować Homeland, ale ciągnięcie go na siłe jest bez sensu, lepiej skonczyć u szczytu.

ocenił(a) serial na 9
Onan

na hatak, jest spoiler do 4 sezonu i z tego wynika, że to koniec Brody'ego- "(...) Za to nie powrócą do serialu Dana i Jessica, co wydaje się jasne, biorąc pod uwagę jak zakończyliśmy ten sezon." Alex Gansa

ocenił(a) serial na 9
bart4u84

Czy tylko ja tak nienawidze Dany ?

poziomka4

Nie tylko Ty.

ocenił(a) serial na 10
poziomka4

plus że Dany nie będzie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones