PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=324560}

When They Cry – Higurashi

Higurashi no Naku Koroni
7,8 6 382
oceny
7,8 10 1 6382
Higurashi no Naku Koroni
powrót do forum serialu Higurashi no Naku Koroni

Pierwszy raz spotkałam się z takim psychicznym anime. Gdy oglądałam odcinek za odcinkiem w pewnym momencie moja psychika miała dość oglądania śmierci tej samej osoby po raz trzeci, jednak nie potrafiłam przerwać oglądania tego anime. Zagadka festiwalu nieodwracalnie wryła mi się w pamięć i po prostu musiałam się dowiedzieć wszystkich szczegółów z nią związanych. Kolejną rzeczą która mi się podobała to, że wprawdzie brutalnych scen było dużo, ale krwi mało ( dla porównania - morze krwi które zostało przelane na ekran podczas tworzenia 'Elfen Lied'). Podczas oglądania twórcą udało się stworzyć wrażenia dwóch różnych osobowości w tym samym ciele tylko mimiką i sposobem rysowania oczu ( brr... demoniczny śmiech był okropny - jak dobrze że można wyciszyć głośniki, bo inaczej zasnęłabym dopiero w następnym miesiącu)

ocenił(a) serial na 7
Claudia13

Top anime, ale Ty przesadzasz. Dla mnie był to po prostu świetny thriller pod wszystkimi względami - fabułą, grafa, muza, postaci.
Akurat brutalność i strach zrobił na mnie mniejsze wrażenie niż wiele innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones