PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=324560}

When They Cry – Higurashi

Higurashi no Naku Koroni
7,8 6 382
oceny
7,8 10 1 6382
Higurashi no Naku Koroni
powrót do forum serialu Higurashi no Naku Koroni
ocenił(a) serial na 9
Marcinekk

no i oczywiscie to seria posiadajaca genialny scenariusz, jeden z najlepszych

ocenił(a) serial na 9
Marcinekk

pomimo sredniej koncowki

Marcinekk

Lubię wypowiedzi generalizujące :D Powstaje od razu pytanie ile openingów widział(e/a)ś-awatar i nick są dość mylące. Trochę się czepiam ale lubię :) Polecam opening Last Exile, Soul Eatera i przede wszystkim Ergo proxy.

ocenił(a) serial na 7
Omatecay

No tak przeciez kazdy kto nie ma awataru z anime nie jest fanem :> Moim zdaniem najlepszy opening ma Black Lagoon i SnK

Marcinekk

mi się o wiele bardziej podoba drugi opening w "Death note" a ten też jest ok.

ocenił(a) serial na 10
Marcinekk

Zgadzam się. Z reguły po kilku odcinkach przewijam już sobie openingi, ale ten to potrafiłam nawet sobie powtarzać.
Najlepszy jaki do tej pory widziałam (:
Widziałam Death Note, Soul Eatera z tych które tu wymieniono i zdecydowanie uważam, że nie umywają się niestety do Higurashi (:

jesse89

opening z monstera jest best

Marcinekk

Fajny, ale IMO "Zankoku na Tenshi no These" przebija wszystko.

ocenił(a) serial na 3
Marcinekk

mnie sie najbardziej podobają openingi kuroshitsuji i death note (pierwszy)

ocenił(a) serial na 7
Marcinekk

Człowieku, ale grzeszysz. xD Najlepszy opening to zdecydowanie "Tank" Cowboy'a Bebopa i tyle w temacie ^ ^ (gdzie do tej muzyki tym wszystkim elektronicznym szajsom, przesłodzonym głosikom, pseudo-metalowi itp.?). W ogóle, cała ścieżka dźwiękowa tego anime, oparta głównie na jazzie, bije na łeb wszystkie inne.

ocenił(a) serial na 8
Marcinekk

Jestem przy 18 odcinku, zdecydowanie jeden z najgorszych openingów jakich widziałem.

ocenił(a) serial na 8
Marcinekk

a dla mnie najlepszy opening ma 'Elfen Lied', bardzo poruszający, aż przeszywający. ale Higurashi też fajny

ocenił(a) serial na 6
Marcinekk

Opening, owszem - genialny. Ale czy najlepszy? Cóż - trudno stwierdzić. Bardzo podobają mi się na przykład openingi do "Mirai Nikki" (ten pierwszy), "Soul Eatera" czy "Spice and Wolf".

Marcinekk

mnie również się podoba, trochę inaczej jest z samym anime, jestem po 5 odc i nie wiem co myśleć, tak jak 2 pierwsze super miodzio tak dalej trochę zbyt chaotycznie

ocenił(a) serial na 6
Marcinekk

Mi także się spodobał ;)

ocenił(a) serial na 9
Marcinekk

Na pewno jeden z lepszych. Ale dla mnie i tak numerem jeden jest Hellsing.

ocenił(a) serial na 9
Marcinekk

Ja osobiście nie widzę sensu w wybieraniu openingów, które najbardziej mi się podobają, bo na razie poza kilkoma perełkami, których jeszcze nie widziałem (m.in. Cowboy Bebop, NGE) to podobają mi się wszystkie openingi z anime, które już widziałem (Sailor Moon, Pokemon, Mirai Nikki <pierwszy tylko>, Steins;Gate i Higurashi, chociaż gdy zaczynałem to nie podobały mi się one jakoś bardzo. Więc bardzo możliwe, że te openingi, które widzialem gdzieś wcześniej i nie robiły na mnie wrażenia, docenię oglądając dane anime :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones