PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568529}

Hawaii 5.0

Hawaii Five-0
7,6 7 100
ocen
7,6 10 1 7100
Hawaii 5.0
powrót do forum serialu Hawaii 5.0

durne nc+

ocenił(a) serial na 10

czy ktoś wie gdzie na necie można obejrzeć 3 sezon, bo jak dotąd miałam platformę "n" i
oglądałam na universal channel , ale po połączeniu n i cyfry+ zmieniła się oferta. Niech ktoś
pomoże.

ocenił(a) serial na 10
martakocz

Można obejrzeć na ii tv

ocenił(a) serial na 8
martakocz

ekino tv :)

ocenił(a) serial na 6
martakocz

Zmień operatora na Cyfrowy Polsat.

ocenił(a) serial na 8
Xemidra

Na to wygląda że oglądam chyba ostatni sezon Hawali 5.0 na Uniwersal channel w koncem roku konczy mi się umowa a tu się dowiaduje że nie w NC+ nie ma kanału Uniwersal Channel troche mnie to zawiodło . Ale co z tego wiem serial Dexter był emitowany w na Npremium i tez na 13street Uniwersal a czy jest szansa by z seriale w Uniwersal chanel były pokazywane na Canal+ .Podobno nc+ wyląnczyła ten kanał bo flmy z profilu z Uniwersal bedą pokazywane na Canal+ ale czy to też dotyczy seriali?

ocenił(a) serial na 6
kinoman1985

Powinieneś chyba o to pytać NC+, nie sądzisz ?
Skontaktuj się z pomocą techniczną.

ocenił(a) serial na 8
Xemidra

Wiem i juz dzwoniłem ale dzis było się cięzko do dzwonic a spytałem też tutaj licząc że może też tutaj dostane odpowiedz . Bo czasem nie wszystko mozna się dowiedziec za posrednictwem pomocy technicznej ale masz racje tam będę probował ,ale sądze że nie wygłupiłem o to pytając własnie tutaj .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones