PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542743}

Haven

7,2 5 837
ocen
7,2 10 1 5837
Haven
powrót do forum serialu Haven

Hej, mam prośbę do "stałych" widzów serialu. Widziałam tylko 1-szy sezon. Mam ogromną prośbę, czy ktoś mógłby mi streścić 2-gi sezon?? Nie chce szczegółów tylko najważniejsze wątki/informacje. Kim dokładnie jest główna bohaterka?? Tą samą kobietą co ze zdjęcia? Kim była Lucy? Kim jest ten "Colorado Kid" i co się z nim stało???? Jakie role mają do odegrania Duke i Nathan???
Proszę, będę bardzo wdzięczna :)

użytkownik usunięty
zgadnij_kto

Hahah, tyle pytań a ja Ci powiem ,że nic nie wiemy :D

NIC? naprawdę? a CO w takim razie już wiemy?? pls :( Jedyne co zdążyłam zobaczyć to wstęp/przypomnienie z 3x01 odcinka :) Zdałam sobie sprawę ile przegapiłam... Myślałam że w 2s. akcja poszła trochę do przodu...
Nie pamiętam o co chodziło z tym Colorado Kid?? Kim on był? przypomnijcie mi proszę co w ogóle o nim wiadomo. A to stare zdjęcie Lucy, o co chodzi? Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że ten mały chłopiec ze zdjęcia to Duke. Chyba sam to powiedział Audrey.
Przypomnijcie mi proszę, bo dużo zapomniałam... :) a kim był ojciec Duke'a?? We wstępie do 3x01 znajduje on jakiś jego notes, w którym go prosi o kontynuowanie jego pracy i zabicie Audrey. Czemu? kim był jego ojciec?? A Nathan kiedy ten tatuaż zdobył? i co on znaczy? Jeden ma ją zabić, drugi ma ją chronić? Nic z tego już nie rozumiem.... pls pomocy, thx :)

ocenił(a) serial na 9
zgadnij_kto

o matko ,ile pytań... Całego sezonu nie da się streścić,nie możesz po prostu go obejrzeć ? Głupota barć się za nowy ,jak się nie widziało poprzednich... Nowy sezon,nie zając -nie ucieknie.

Było mówione,że Duka zabije ktoś z tatuażem,i ten oto tatuaż pojawia się całkowicie z dupy na ręce Nathana ,kiedy on do niego mierzy pistoletem.Okazuje się ,żę Duke ma 'kłopoty' i jeśli zabije kogoś z mocą ,to ona nie przejdzie na inne pokolenia,dlatego ojciec Duka w dzienniku pisze żeby zabił Audrey.

kamil665544

Nie chcę całego sezonu. Tylko najważniejsze wątki :) Z tego co się zorientowałam to mało ich jest/było... Proszę jedynie o rozwinięcie "previously on Haven" z 3x01 :) Obejrzeć pewnie kiedyś obejrzę, a pytam bo mnie ciekawi :) Mogłam coś przeoczyć i sporo nie pamiętam.

zgadnij_kto

Oglądnij drugi sezon, bo naprawdę warto. Przecież to tylko 13 odcinków.. w których jest pełno informacji i dużo wątków.

użytkownik usunięty
elenkaa

Dokładnie, jedna sobota i cały serial zaliczony :D

trzeba mieć jeszcze sobotę wolną :)

użytkownik usunięty
zgadnij_kto

Jedna sobota mam na myśli noc między sobotą a niedzielą :D

ocenił(a) serial na 7
zgadnij_kto

Hej! no więc, kim jest Colorado Kid i czy żyje nie wiemy, to znacz. panowie prowadzący gazetkę zdaje mi się, że dokładnie wiedzą kto to był, ale jakoś niechętnie dzielą się swoją wiedzą. Ja się nad tym zastanawiam i jakoś nie mogę wpaść kto to był... jakaś miłość Lucy, więc coś w guście teraźniejszego Nathana??? może... Ogólnie CK to jedna wielka tajemnica. Audrey i Lucy to ta sama osoba, najprawdopodobniej wcześniej była jeszcze kimś innym... w każdym wcieleniu pojawia się wraz z kłopotami i nie pamięta swojej przeszłości... Możliwe, że jej przypominanie sobie poprzednich wydarzeń powoduje coś na kształt deja vu??? z pewnością sprawa ma ścisły związek z Duke'm Nat'em i tymi starszymi braćmi z gazetki. Lucy wiedziała co się stało z CK, Audrey tego nie pamięta, a kim on był??? On chyba spłonął w pożarze... Zdaje mi się, że oni wszyscy są dotknięci kłopotami Audrey bo ciągle wraca żeby z nimi walczyć, Nat nic nie czuje, a Duke wchłania, że tak powiem kłopoty, nie wiem dlaczego, ale zdaje mi się, że Nathan jest w jakimś stopniu podobny do CK... wg. powieści Kinga było to chyba tylko niezidentyfikowane ciało znalezione na plaży...., ale nie wiem dokładnie.... :)

fleur_de_lies

Dzięki WIELKIE!!!!!! :o)

ocenił(a) serial na 7
zgadnij_kto

Nie ma za co:) skoro można Komuś pomóc, to czemu tego nie zrobić?:) pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones