PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559902}

Happy Endings

6,9 3 473
oceny
6,9 10 1 3473
6,7 3
oceny krytyków
Happy Endings
powrót do forum serialu Happy Endings

nieporozumienie

ocenił(a) serial na 1

1/10
ani to śmieszne, ani ciekawe. marni aktorzy, marna fabuła. zawsze przełączam mimo, że ciągle oglądam comedy central.

konex

Mam dokladnie to samo. Na okraglo ogladam comedy central i zawsze przelaczam, jak leci ten serial. Nie widze nic smiesznego.

konex

Nie mogę znieść tego serialu. W życiu tak głupich postaci nie widziałam :/

ocenił(a) serial na 10
konex

Rozumiem, że nie lubisz serialu, ale co masz do aktorów? Akurat aktorzy są dobrani świetnie. Cuthbert jest świetną aktorką, a co do reszty to pasują do postaci jak nikt inny.

konex

Zgadzam sie z Shauneexx serial moze Ci sie nie podobac ale aktorzy sa swietni a w szczegolnosci Elisha <3

ocenił(a) serial na 1
konex

...też mam alergie na ten serial...a ta cała Eliza to mi nawet Scrubsów zapaskudziła, nie wiem co z nią jest nie tak ale jakoś jej nie trawie. Do tego serialu jednak pasuje idealnie, flaaaki z olejem polane ciepłym smalcem.

ocenił(a) serial na 1
kpsel

ja mam tak samo alergie i na aktorow i na ten cały pożal się boże serialik. Kiedy go widze na comedy to odrazu przełanczam. Porażka. Nic śmiesznego

konex

jak dla mnie, comedy central zabija śmieszność każdego serialu słabym tłumaczeniem,
tak samo było z tym serialem, jak się oglądnęło z napisami można było się pośmiać trochę

ocenił(a) serial na 7
konex

To jest najlśmieszniejszy serial, a wy jesteście głupi :)

ocenił(a) serial na 8
konex

Z lektorem jest to żałosne, dlatego się nie dziwię, że przełączacie. Ja oglądam w oryginale i może nie jest to komedia, że "boki zrywać" (rozumiem, że może się taki amerykański rodzaj humoru nie podobać), natomiast ogląda się przyjemnie. Ponadto więcej niż połowa czołówki jest znakomicie dobrana, zarysowują te różnice i przywary i naprawdę się zgrywa to razem w całkiem przyswajalną całość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones