PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389883}
7,9 1 830
ocen
7,9 10 1 1830
Hana yori dango 2
powrót do forum serialu Hana yori dango 2

hmm...

ocenił(a) serial na 7

o ile po pierwszym sezonie chciałam krzyknąć:"ja chcę jeszcze raz!!!" to przy drugim chciałam po prostu dobrnąć do końca, może jestem odosobniona w tym mniemaniu, ale fabuła stawała się taka mdła i męcząca, rodzina Makino-szkoda gadać i do tego oklepane wątki ukazane w banalny sposób. ja nie mówię że oczekiwałam sensacji ale uważam że nawet te błahe i pospolite wątki mogą być ukazane w sposób trafiający do serducha

ocenił(a) serial na 10
nofree

Nie zgadzam się z tobą. Według mnie 2 jest o wiele lepsza od pierwszej części. Przede wszystkim nie jest to już serial o znęcaniu się dzieciaków w szkołach, a ciekawa historia miłosna. Niewiele jest tak fajnych tytułów, w których można spotkać tak wciagającą fabułę. Z odcinka na ocinek mówisz "ja chcę wiecej, więcej..!":D Fajn na pewno jest to, że akcja toczy się różnych miejscach, a nie jak w 1 części w szkole i czasami i kogoś w domu. Dla porównania w 2 na dzień dobry mamy NY.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones