PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733551}

Haikyu!! 2nd Season

Haikyū!! Second Season
8,3 1 762
oceny
8,3 10 1 1762
Haikyū Second Season
powrót do forum serialu Haikyū!! Second Season

yey!

ocenił(a) serial na 9

OK, przyznaje, nie moglem się już doczekać :))

Szramiasty

Ja też się do tego przyznaję, a co :) Pierwszy odcinek drugiego sezonu jest OSOM!!!!!
To jest aktualnie moje najukochańsze anime (manga ma się rozumieć też) <3

ocenił(a) serial na 7
Szramiasty

W sumie już drugi odcinek wyszedł a FW dalej "czeka na premierę";-) Anime rewelacyjne, trzyma poziom jedynki:-)

savolta

żeby tylko drugi... ;D już dwunasty jest a dalej pisze, że czeka na premierę xD zgadzam się, że poziom równie wysoki jak w pierwszym sezonie. Naprawdę się cieszę i jestem wdzięczna, że nie zepsuli tego anime (jak to się stało np w 2 sezonie Tokyo Ghoul... :-( )

ocenił(a) serial na 7
malinowa_4

Gdy pisałem tego posta to był drugi:-P Fakt wiele kontynuacji (w tym Tokyo Ghul) było zdecydowanie poniżej poziomu pierwszego sezonu. Najbardziej mnie razi chyba Mushishi albo OREIMO czy Fairy Tail pod tym względem... Są jednak wyjątki, np Clannad after story był na zupełnie innym poziomie niż jedynka. Magiczny, piękny, wymowny, podczas gdy pierwsza część była płytka i nudnawa. Podobnie FMA Brotherhood było wg mnie znacznie lepsze od pierwszej odsłony alchemika.

savolta

wiem, że był drugi gdy to pisałeś, chciałam pokazać, że teraz jest jeszcze więcej odcinków a wciąż zostało to niezmienione (teraz już chyba zostało! ;D ). niestety nie oglądałam żadnej z tych serii (a przynajmniej nie do końca) ale na pewno zobaczę skoro dalsze sezony są ciekawe. ale to prawda, że nie wszystkie kontynuacje są gorsze. chociażby "Magi" - oba sezony były cudowne (przynajmniej moim zdaniem) :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones