PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=281791}

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Star Wars: The Clone Wars
7,9 22 337
ocen
7,9 10 1 22337
7,0 2
oceny krytyków
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów
powrót do forum serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

kiedy nowe odcinki?

ocenił(a) serial na 7

ja jestem juz po obejrzeniu 2 odcinkow i mam takie pytanie kiedy w necie beda nastepne?! z jaka czestotliwoscia beda emitowane?

scotyy

2 na tydzień.
Ale lepiej przeczytaj na oficjalnej kolejne daty emisji.

ocenił(a) serial na 5
Lord_Satham

Nie prawda w następnych tygodniach po jednym odcinku (jak przy każdym normalnym serialu). W poprzednim tygodniu na otwarcie sezonu wyjątkowo nadano dwa odcinki.

MistrzSeller

Miało być "2 na TEN tydzień".

Sukces 2 pierwszych różne rzeczy może spowodować.
Każdy fan wolałby 2 a nawet więcej na tydzień.

ocenił(a) serial na 8
Lord_Satham

:D:D:D:D twoje zaangażowanie Lordzie do oświecania innych zostawię bez komentarza:D:D:D:D

LaraNotsil

Kto pyta nie błądzi.
A kto zadaje pytania ten dostaje odpowiedź (przynajmniej powinien, skoro nie znajduje informacji na innych stronach).

Ps. Twoje idiotyczne nabijanie postów też pozostawiam bez odpowiedzi.
Skup się lepiej dziecko na nauce.

ocenił(a) serial na 8
Lord_Satham

z Tobą to na jednokierunkowej człowiek zabłądzi:D i dobrze tatusiu skupię się na nauce:D

ocenił(a) serial na 8
MistrzSeller

jak dodałes avatara na gram.pl? (owca126p z tej strony)

scotyy

A kiedy się 3 odcinek ukaże? Bardziej w piątek, czy bardziej w sobotę?

ocenił(a) serial na 8
Keodred

http://www.gwiezdne-wojny.pl/tekst.php?nr=1589 bardziej w piatek:D a tu godzina:D http://www.imdb.com/title/tt0458290/episodes

ocenił(a) serial na 8
Keodred

właśnie czytam twoją recenzję:D zobaczymy dlaczego tylko 5:D

LaraNotsil

Dzięki :) Serialowi dałem już 7/10 :P

Keodred

Ale jak możesz po 3 odcinkach dać całości taką ocenę.
Nie wiadomo, co tam wymyślą.

ocenił(a) serial na 8
Lord_Satham

a jak mozna napisać, ze film był do dupy po czym napisać ze sie zmieniło zdanie? zapowiada sie dobrze po 2/3 odcinkach więc będzie mieć prawo do zmienienia oceny. Po 3 odcinkach stwierdził, ze serial jest dobry. Ma prawo

Lord_Satham

Serialom to ja zmieniam ocenę na bieżąco. Przykład? "Skazany Na Śmierć" Startował u mnie z 9/10, teraz ma 7/10, a i tak mu pewnie obniżę jeszcze...

Keodred

No tak, ale "Skazany..." ma kilka sezonów.
Oceniasz całość, czy też obecny sezon na tle pozostałych?

Lord_Satham

Całość. A "Clone Wars" też będą mieć kilka sezonów... Jedna z plotek mówi o 100 odcinkach, więc jeśli podzielić to po 20-25 odcinków to daje nam nawet 5 lat spędzonych na froncie, oglądając kolejne bitwy :P

Keodred

Ach te plotki...
To prawda, na początku była mowa o 100 odcinkach, a potem jak zaczęło się to wszystko krystalizować, to skupiono się na S1.
No nic, mam nadzieję, że kolejne będą lepsze (odcinki), a przedsmak dostałem już w odcinku nr2.

ocenił(a) serial na 5
Keodred

Pięciu sezonów raczej nie będzie z kilku powodów:
-W 2010 roku ma się pojawić serial aktorski, a według zapowiedzi ma się on pojawić jak skończą TCW.

-W momencie, w którym zaczęli jest już 30 miesiąc wojny. Tak więc autorzy nie mają dużo czasu do zapełnienia (oczywiście mogą przedłużyć wojnę o kilka miesięcy, ale nie zbyt długo, ponieważ wtedy inne rzeczy się nie będą ze sobą zgadzać).

-Zapowiedziano, że seria książkowa The Clone Wars, będąca adaptacjami pilota kinowego i serialu ma mieć pięć tomów. Według dat wydań wychodziłoby na to, że:

Tom 1 -film kinowy czyli wstęp
Tom 2 -część 1 sezonu 1
Tom 3 -część 2 sezonu 1
Tom 4 -część 1 sezonu 2
Tom 5 -część 2 sezonu 2

MistrzSeller

No właśnie, mają pół roku na opowiedzenie historii.
Fakt, galaktyka jest duża, to i ilość epizodów może być ogromna.

Rzeczywiście, miałem gdzieś w notatniku, że zostali przy 50.
Łatwo obliczyć, że to akurat skończą, wydadzą na dvd i chwila oddechu, i serial aktorski.

Lecz gdyby było tak interesujące jak np. odc2 , a no to nie mam nic przeciwko tym 100.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones