PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=281791}

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Star Wars: The Clone Wars
7,9 22 337
ocen
7,9 10 1 22337
7,0 2
oceny krytyków
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów
powrót do forum serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Skywalker nie mógł by generałem podczas Wojen Klonów! Teraz do mnie dotarło - W "Labiryncie Zła", albo w "Obsesji", albo w "Zemście Sithów" żali się Kenobiemu, że Rada nie powierzyła mu jeszcze żadnego zadania. Jak wiadomo, to jest już końcówka Wojen Klonów, więc skąd ten tytuł u niego wcześniej? :(

Keodred

Odstępstwo od kanonu.
--------------------
Inna rzeczywistość...bez jaj!!!

ocenił(a) serial na 8
Keodred

A może dlatego, ze każdy Jedi był generałem? Chodzi mi o to, że jak nie jesteś już madawanem tylko Jedi to obojętnie czy ma się tytuł mistyrza czy nie w wojsku ma się tytuł generała? musicie chyba zajrzeć do swoich ksiązek czy jest gdzies tam to wyjaśnione/wytlumaczone...w x-wingach tego nie ma:D

LaraNotsil

Myślę, EWELINO 83, że to jednak jest błąd.
Jeden z wielu.
Ja też nie znalazłem, więc Keodred ma rację.

LaraNotsil

I masz rację i nie. W "Wojnach Klonów" Ahsoka mówi do Rexa coś w stylu "Jestem Jedi, więc przewyższam Cię rangą, powinieneś mnie słuchać". Ale nie jest powiedziane bezpośrednio, że Jedi to synonim dla General.

Keodred

Tak mówi, to prawda.
Może tam jest tak, że podczas wojny Jedi obejmując dowodzenie nad żołnierzami mieli najwyższy stopień.
Ale dla Rexa Ahsoka to nie miała żadnego doświadczenia, to trudno takiej słuchać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones