PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420552}

Greek

7,7 4 565
ocen
7,7 10 1 4565
Greek
powrót do forum serialu Greek

Mam nadzieję, że mimo wszystko abc family zdecyduje się na kontynualcje losów bohaterów greek, tej całej casey może nie być , panna idealna - szkoda cappego - ale cała reszta ekipy ma nie zakończone wątki...

ocenił(a) serial na 6
longstale

nie no bez przesady... mi ich strasznie brakuje i w pewnym stopniu chciałabym, żeby wrócili, no ale nic nie trwa wiecznie. lepiej wiedzieć kiedy zejść ze sceny, choć w tym przypadku z anteny ;P lepiej jak będzie zapamiętany jako super-serial, taki mega, niż jakby się miały ukazać jakieś nowe odcinki, czy coś i wyszła by klapa. nie można oglądać i przedłużać seriali w nieskończoność ;) chyba nie chcielibyście mieć drugiej mody na sukces? ;D ;P

karolaajn

tak, ale z drugiej strony, to jest tam faktycznie mnóstwo wątków do pociągnięcia- nowy dom KT, Rusty jako prezydent, Rusty+Ashleigh, Rebecca+Evan???, jak będzie sobie radzić ZBZ, kto będzie matroną ZBZ- może trafiłaby się taka, która wszystkim namiesza...
można by tak bez końca :)
jeśli nie będzie kolejnego sezonu, to na pewno będę genialnie wspominać serial, ale chyba z maciupeńkim niedosytem, dosłownie minimalnym :D

ocenił(a) serial na 9
baletomanka

właśnie obejrzałam ost odc. wydaje mi sie idealnie zakonczony (no moze mam dwa zastrzezenia)- casey w koncu z cappim, rusty jednak z ash, nawet beaver znalazl swoja polowke:P co do rebecci obstawialabym ze jednak bedzie z evanem. robieie kolejnych sezonow wg mnie byloby bez sensu. nibyo czym mialyby byc? o tym jak KT maja nowy dom? jak rusty kloci sie z ash? lepiej chyb a ze w glowach nam pozostanie ladny obrazek niz ponowne wdawanie sie w melodramaty:) jedna rzecza ktora mi sie nie podobala to zburzenie domu KT. nie wiem dokladnie najakich zasadach dziala system grecki w usa ale wydaje mi sie ze uniwerek powinien byl zainterweniowac gdy zaistanial pomysl zburzenia domu jednego z bractw, nie uwazacie? przeciez tym samym zlikwidowali samo bractwo....dla mnie ten watek akurat byl dosc naciagany. jakie sa wasze odczucia?

użytkownik usunięty
majeczka_4

Akurat uniwerkowi było w tym przypadku bardzo na rękę. Zwłaszcza, że inwestor miał mu jakieś super obiekty sportowe zapewnić. A i KT mieli lekko chyba podpadnięte generalnie:), niezbyt chlubne bractwo dla CR. Chociaż ja tam uważam inaczej;P.

ocenił(a) serial na 10
longstale

a ja tam mimo wszystko BARDZO czekam na jakiś odgórny 'cud' że zobaczę zapowiedź V sezonu :) :) :)
kocham ten serial... mam 23 lata i dałabym wszystko aby z naszych polskich studiów przenieść się na amerykańską uczelnię - ale kto wiem ... może już niebawem :) ...

Serial, jest świetny - zabawny, z humorem, romansem, mocniejszymi scenami ...
Beaver - rewelacja, Rebeca- rewelacja, Evan - mmmmmmmmmmmmmmm... miodzio :D:D:D:D ... i8td itd itd i jak tu nie kochać takieog majstersztyku serialowego ?! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones