Glee
powrót do forum 3 sezonu

Myślę, że taki temat się przyda, ponieważ niektórzy lubią wiedzieć wszystko do przodu:D Poza tym, jak na razie, spoilerujemy i bałaganimy w innych tematach...

Więc ja zacznę... :)

Odc.7 - I Kissed A Girl (29.11.br.) - skupiał się będzie na Santanie i jej coming oucie.
Brittany zostanie przewodniczącą szkoły.
Kurt i Blaine mają zaśpiewać piosenkę P!nk - F*cking Perfect.

Odc.8 - Hold On To Sixteen (6.12.br.) - głównym wątkiem będą zawody okręgowe.
W tym odcinku powróci Sam Evans.
Pojawi się Harmony (Lindsay Pearce) wraz ze swoim chórem.
Powróci Sebastian.
Prawdopodobne piosenki ND - ABC (The Jackson Five), Control (Janet Jackson) i Man In The Mirror (Michael Jackson)
Rachel będzie zawieszona i nie będzie brała udziału w występie ND. Będzie na widowni.
Wątek konfliktu Mike'a z ojcem będzie miał swój ciąg dalszy.

Oczywiście spoilery mogą się nie sprawdzić, nie gwarantuję, że są na 100% pewne. Ale są bardzo prawdopodobne :)

ocenił(a) serial na 7
lamballe

Albo i nie facetem... Można się wszystkiego spodziewać, coś za bardzo ostatnio Rachel i Quinn się do siebie zbliżyły

alunia_kiss

Nie jestem na nie, ale to byłoby trochę głupie. 4 lesbijki w chórze. Już to widzę.

mirra1313

ja też tego nie widzę, wydaje mi się, że jest rozwijany wątek przyjaźni między Q i R, ale nie wiadomo, jeszcze 8 odcinków

lamballe

nie zrobią z Q. i R. pary, bez przesady. to od początku miało się skończyć przyjaźnią, chyba najbardziej wyjątkową w chórze... a zbliżyły się, bo i Q. wydoroślała i zrozumiała, jak infantylna była wcześniej, i R. dojrzała do pewnych decyzji. i to jest piękna ewolucja :D

yootsuu

zgadzam się w 100% :)

yootsuu

Fakt, na początku mało by sobie oczu nie powydrapywały, a teraz... Fajnie jest zobaczyć jaką drogę przeszły od pierwszych odcinków pierwszego sezonu i jak ich relacja ulegała zmianie, stopniowej, ale zawsze.

NeutralGin

To trzeba zobaczyć 0_0
Fotki z odc. 20 - Mark i Cory jako Blaine i Kurt :

http://29.media.tumblr.com/tumblr_m2looj9vpD1qm1ybjo4_250.jpg

http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20120416213751/glee/images/thumb/d/d5/Cory askurt.jpg/178px-Coryaskurt.jpg

ocenił(a) serial na 10
NeutralGin

puck w ubraniu blaine'a robi niesamowite wrażenie. cóż to za okazja?

raven46

Haha ja go wręcz nie poznałam na początku...
To ma być odcinek, w którym wszyscy zamieniają się rolami... Jeszcze nie wiadomo nic o fabule , ani o wątkach... Wiadomo że, np. Tina będzie jako Rachel, Puck jako Blaine, Finn jako Kurt, Brittany jako Quinn, Blaine jako Joe chyba... Strasznie jestem ciekawa co z tego wyjdzie :D

ocenił(a) serial na 10
NeutralGin

ciekawe w kogo zamieni się kurt

NeutralGin

zapowiada się kolejna płyta z muzyką, tym razem będzie to Glee: The Music, The Graduation Album
ma zawierać takie piosenki:
1. We Are Young
2. Edge Of Glory
3. I Won’t Give Up
4. We Are The Champions
5. School’s Out
6. I Was Here
7. I’ll Remember
8. You Get What You Give
9. Not The End
10. Roots Before Branches
11. Glory Days
12. Forever Young
13. Good Riddance (Time Of Your Life)
także widać co jeszcze mniej więcej nas czeka :)

ocenił(a) serial na 8
zakrecona_2

Zamiast "We are the champions" powinno być "We are the loosers" :D
A płyta zapowiada się ciekawie, nie mogę się doczekać. Najbardziej cieszę się chyba na "I'll remember" Madonny, bo uwielbiam ten utwór i liczę na jakieś fajne wykonanie. Teraz jestem okropnie ciekawa, kto dostanie którą piosenkę ;)

ocenił(a) serial na 10
theHoliday

być może i'll remember powędruje do tiny. podobno w jednym z najbliższych odcinków będzie śpiewać dwie piosenki i jedna z nich ma być naprawdę piękna. zawsze tak się pisze o utworach bardzo znanych artystów albo piosenek evergreenów

zakrecona_2

ja najbardziej się cieszę na 'we are the champions', 'we are young', 'forever young' i 'edge of glory'. trzy pierwsze to klasa sama w sobie, stawiam, że zostaną one wykonane świetnie, bo idealnie pasują do glee. 'we are young' już znamy i jestem oczarowana. :)

ocenił(a) serial na 10
yootsuu

Good Riddance (Time Of Your Life)-nie wierze naprawdę Green Day! Kocham Glee z odcinka na odcinek coraz bardziej.

ocenił(a) serial na 9
SenseMarta

no ;) uwielbiam ich za to,że tak celebrują muzykę baaardzo różnorodną :) mmmmmmmm...

SenseMarta

Aaaa! Ja też nie wierzę! Good Riddance?! Naprawdę to Good Riddance?! Green Day w Glee?! Niesamowite! :D Oby tego spieprzyli! Może wyjść coś naprawdę super. Tak jak ich wykonanie One- U2 :)

NeutralGin

spoilery dotyczące 18 odcinka:

Rachel and Kurt finally get their chance to audition for the New York Academy of the Dramatic Arts. Meanwhile, Puck makes a decision about his future after a meeting with his father.

As Rachel and Kurt prepare for their all-important NYADA auditions, they get news that could send all their well-laid plans into a tailspin. The subject of domestic violence comes to the forefront when one of McKinley’s own admits to being in an abusive relationship; while students and teachers are stunned by the revelation, they rally to show their support. When one of Puck’s schemes backfires, Finn and the guys stage an intervention to prevent their friend from making a terrible mistake. Meanwhile, Puck’s eyes are opened by an unexpected source, spurring him to take greater control of his destiny… but it may already be too late.

ocenił(a) serial na 10
zakrecona_2

piosenki z 3x18 na 100%

-School's out
-Shake it out
- Cell block tango
- not the boy next door
- Cry
- The rain in Spain

Holy shit !!!! cell block tango omg, uwielbiam to i Chicago! do tego My fair lady i Florence, muzycznie zapowiada się świetnie

ocenił(a) serial na 9
gwiazdka123_2

.... aaaaaaaaaaaaa..... I'll go crazy :P

NeutralGin

Odc. 21 :
Piosenki ND na zawody krajowe :
- THE EDGE OF GLORY - Lady Gaga - Santana, Quinn, Brittany, Sugar i Tina
- IT'S ALL COMING BACK TO ME NOW - Celine Dion - Rachel oczywiście :)
- PARADISE BY THE DASHBOARD LIGHT - Niki Minaj (?) - numer grupowy
http://27.media.tumblr.com/tumblr_m320mh6Px31qc3z7lo1_500.jpg

NeutralGin

TROCHĘ WIĘCEJ:

TooFab is reporting, via a source who attended the taping, that McKinley High's New Directions will cover three songs while on stage: "Edge of Glory" by Lady Gaga, "It's All Coming Back to Me Now" by Celine Dion and "Paradise By the Dashboard Light" by Meat Loaf.

If you've been worried that Glee has not been featuring Rory as much lately, have no fear. Damien McGinty, who plays Rory, will be seen during the performances, as will Joe (Samuel Larsen).

Their major competitors will of course be Vocal Adrenaline, headed up by Wade, played by The Glee Project runner-up Alex Newell. Wade & Co. will perform "Starships" by Nicki Minaj and "Pinball Wizards" by The Who. And if you were impressed by Wade taking on "Boogie Shoes" during "Saturday Night Glee-ver," you'll be excited to know that he's doing it again! "Wade returns to lead [Vocal Adrenaline's] squad," TooFab says, "and he sings his performances in drag."

If you recall, we found out last week that the theme for Nationals this year is Vintage. Judging by the above set list, it looks like they can sing whatever they want, as long as at least one of the songs from each group is vintage, Meat Loaf for New Directions and The Who for Vocal Adrenaline.

Now that we've gotten that big news out of the way, the next major question is, who wins Nationals? Since there's an auditorium full of people who could easily leak that announcement online, they filmed two different endings, which I believe Glee has done in the past.

zgadnij_kto

a tutaj mały spoiler odnośnie quinn/joe

Francesca: I'm loving Quinn and Joe together on Glee! Any scoop on what's coming up for them!
More love triangle drama! The show is casting some professional roller skaters, so could another adventurous date be in store for Artie and Quinn? Well, we tell you that the love triangle will definitely be heating up in the last string of episodes. Which team are you on?

zgadnij_kto

O! Będzie "The Edge of Glory" moje ulubione :) Mam nadzieję, że się popiszą!

NeutralGin

lubię 'The Edge of Glory' i fajnie, że śpiewają ją dziewczyny, ale zamiast Sugar mogli dać Mercedes albo Rachel. serio, one przynajmniej umieją śpiewać.
numeru grupowego nie znam, ale głupio go zapisania - wymienili prawie wszystkich, a na końcu nazwę chóru? bezsens. mam nadzieję, że pojawi się tak Quinn.
solówka Rachel - uwielbiam tę piosenkę, jeden z największych hitów mojego dzieciństwa [mama maniaczka Dion :D], jestem fanką głosu Rachel, ale czemu solo? może chociaż duet?... ech.

ocenił(a) serial na 10
yootsuu

podobno do tego odcinka quinn wstanie z wózka. martwi mnie, że nie wspominany jest darren przy piosenkach konkursowych. najlepszy męski głos w chórze i nie będzie śpiewał.
wokalną adrenalinę poprowadzi ponownie jesse a pierwszym głosem bedzie unique.
i, co mnie absolutnie cieszy, możemy się spodziewać klaine kiss w odcinku z balem. byłem trochę rozczarowany, że nie doczekałem się pocałunku w dance with somebody. chociaż reszta rozwaliła mnie totalnie

NeutralGin

Ja nie rozumiem jednego. W prawie każdym odcinku Blaine ma solówkę, mówią, że jest najlepszym męskim głosem w ND, a i tak nie śpiewa nic na zawodach. Mogę się założyć, że gdyby pozostał w Dalton miałby minimum jedno solo. Przecież gdyby zaśpiewał duet z Rachel mogliby mieć jeszcze większe szanse na wygraną. No ale przynajmniej nie mamy już tych strasznie słodkich duetów Finchel, bo to byłoby naprawdę głupie gdyby zamiast Blaine'a główną partię śpiewał Finn.
Chcą wygrać czy nie, bo już sama nie wiem. Tak się nim zachwycają, a potem i tak robią swoje. Wiem, że kiedy część grupy odeszła do Trouble Tones i nie było Rachel, Blaine śpiewał "Control", ale wydaje mi się, że było to pierwszy i ostatni raz kiedy wystawili duet dwóch chłopaków. Artie oprócz ''Control'' również na żadnych zawodach nic nie śpiewał, a też jest świetny. Wielka szkoda, że tym razem będzie tak jak na regionalnych, czyli solówka Rachel, same dziewczyny (wolałabym samych chłopaków, np. tak jak w ''Man in the mirror'') i utwór grupowy. Mogliby czymś nas zaskoczyć.;// No nic, w 4 sezonie Anderson na pewno coś zaśpiewa;D Ech.. coraz częściej tęsknię za tym poprzednim Blaine'm, tym z Dalton, w pięknym mundurku.;)

ocenił(a) serial na 10
isahara

według mnie jest dwóch blaine'ów.
ten z drugiego sezonu czyli dalton academy i warblers, gdzie był frontmanem (zasłużenie) i obiektem westchnień kurta.
i ten obecny, z trzeciego sezonu, który przystał na miejsce w szeregu w chórze na rzecz mniej charyzmatycznego i zdecydowanie mniej utalentowanego i brzydszego finna. teraz to on biega za kurtem. i chyba nie jest już tak pewny siebie jak dawniej.
ale i tak uwielbiam go. na scenie nie ma sobie równych

raven46

Ja również, dlatego chciałabym by było go jeszcze więcej, ale fabularnie, bo pomimo Klaine i nieudanego wątku ze starszym bratem, jest on prawie tylko od śpiewania. A jeśli już tak dużo śpiewa, to czemu nie wykorzystują jego talentu na zawodach, przecież tak zrobiłaby zdecydowana większość!
Zgadzam się, Blaine jest teraz zupełnie inny niż w drugim sezonie. Ale pomimo, że kocham i tego z Dalton i tego z McKinley, tęsknię za tym poprzednim.;( Przede wszystkim dla niego, Rachel, Quinn i Puck'a oglądam ten serial.;D The Warblers są największym plusem drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
isahara

na glee wiki pojawiło się info, że w 2 ostatnich odcinkach lea będzie brała udział w 7 piosenkach, naya w 4. a darren zaledwie w 1. i gdzie na tym świecie jest sprawiedliwość?

raven46

Kurcze, mam nadzieję, że w 4 sezonie będzie miał mnóstwo solówek.;/ Tak naprawdę, to spora część widowni ogląda Glee przede wszystkim dla Darren'a (w tym ja, na pewno nie czekałabym na nowy odcinek do 2 w nocy dla Finn'a.;p), więc myślę, że pomimo tego iż dużo ludzi buntowało się z powodu tego, że Blaine najwięcej śpiewa, to jeszcze baaaardzo za nim będą tęsknić.;( Uwielbiam słuchać jego głosu i patrzeć jak tańczy, powinni jak najwięcej korzystać z jego talentu. Szczerze to mało mnie obchodzi nawet to, że reszta odchodzi z ND i już nigdy tam nie zaśpiewają. Dajcie mi ostatnią solówkę Blaine'a w tym sezonie! Miałam nadzieję na jakiś świetny utwór na balu, taki jak zeszłoroczne "I'm Not Gonna Teach Your Boyfriend How To Dance With You", ale oczywiście oni musieli z jakimś One Direction wyskoczyć. To ja już wolę żeby Blaine wrócił do The Warblers.;((

ocenił(a) serial na 10
isahara

na pewno usłyszymy go w piosence z rachel i kurtem. jeszcze nie wiadomo, co to będzie. podczas nationals będzie brał udział wyłącznie w grupowym numerze. niestety.
ja też uwielbiam darrena. to urodzony showman. niesamowicie jest patrzeć na niego podczas występu. nagle zmienia się w energetyczny wulkan. tańczy śpiewa skaka. cos niesamowitego. jest w tym bardzo naturalny. uwielbiam jak wygina się do tyłu. ''i'm not gonna teach''... słuchałem nieustannie przez następnych kilka miesięcy. teraz na mp3 mam love shock, last friday night (nie podobała mi się ta piosenka w oryginale, ale darren zaczarował ją i teraz jestem uzależniony), cough syroup, it's not right i you should be dancing (niedawno wykasowałem extraordinary christmas gwiazdka już dawno zapomniana a ja nadal miałem tę piosenkę), co sprawia, że wszędzie gdzie jestem zaczynam poddrygiwać, gdziekolwiek jestem. ludzie dziwnie na mnie spoglądają, ale nie umiem się powstrzymać. tak działa na mnie głos darrena.
teraz dorzucę sobie jeszcze not the boy next door, bo chris odwalił kawał fajnej roboty z tym utworem

raven46

Czyli nie jestem jedyna, cieszę się. :D Ja wciąż słucham ''Extraordinary Merry Christmas", nie odmówię sobie duetu Anderberry (pięknie razem brzmią i wyglądają), nawet jeśli jest już dawno po Bożym Narodzeniu.:P Darren jest niesamowity, zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, kocham go w AVPS i AVPM. Poza tym widać jak mu zależy na fanach i jak dużo dla nich robi, nie wiem kiedy on śpi, ciągle ma jakieś występy. :) Tym bardziej się cieszyłam, ze ma tyle solówek i może się wykazać na scenie. No ale trudno, liczę na to, że będzie liderem w przyszłym sezonie i na zawodach ND przebiją wszystkie pozostałe chóry. Miejmy nadzieję, że 4 sezon to będzie jego czas i dostanie jakieś ciekawe wątki fabularne. :D

raven46

Nie przejmuj się, na mnie też tak działają piosenki z Glee.xD Dają mi niesamowitego powera, siłę do działania, do rehabilitacji. Aż czasem wstyd bo raczej nie słucham takiej muzyki. Jestem fanką rocka, ale śpiewam piosenki z Glee :)

użytkownik usunięty
raven46

Przeciez ostatnio on spiewal w prawie kazdym odcinku..

isahara

Masz rację. Blaine powinien zaśpiewać przynajmniej jakiś fragment. Mówią, że jest najlepszy, ale na zawodach nie śpiewa. A Artie to już w ogóle nie zaśpiewał nic sam na żadnych zawodach, a jest świetny. Dobrze, że będzie Tina :)

ocenił(a) serial na 10
NeutralGin

potwierdzone piosenki do finału
I Was Here by Beyoncé
I'll Remember by Madonna
Glory Days by Bruce Springsteen
Good Riddance (Time Of Your Life) by Green Day
trudno mi uwierzyć, że za chwilę naprawdę trzeba będzie sie pożegnać. podejrzewam, że przez jakieś dwa tygodnie będę chodził jak zombie wypierając tę myśl ze świadomości

ocenił(a) serial na 9
raven46

songs kick ass :D woohooo

raven46

Nie przeżyję Green Day (nie chodzi mi o to, że źle zaśpiewają, ale o to, że płaczę zawsze gdy jej słucham) I jeszcze do tego Bruce Springsteen! Nie wierzę że jego piosenka będzie w Glee. Oby jej nie popsuli...

ocenił(a) serial na 7
raven46

"I Was Here" :) Ostatnio myślałam o tej piosence w kontekście Glee, a tu proszę...

ocenił(a) serial na 10
taVia

bardzo lubię tę piosenkę. będzie pasowała, to taka piosenka rozliczeniowa. akurat na pożegnanie liceum. wydaje mi się, że podarują ją rachel

ocenił(a) serial na 7
raven46

Osobiście bardziej widzę ją w wykonaniu Mercedes:)

NeutralGin

coś po angielsku, spoilery do odcinka 'Choke': http://tvline.com/2012/04/27/glee-season-3-choke-spoilers

NeutralGin

Piosenki z następnego odcinka ("Choke"):
http://www.youtube.com/watch?v=I4MCzmUQrTk&feature=relmfu Ale Naya cudownie śpiewa! Jenna i Amber z resztą też.;)
http://www.youtube.com/watch?v=yqWZ77uzgZs&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=fuR2sgoK7-A&feature=endscreen&NR=1
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=P0YShFEmYx0 Naprawdę piękna piosenka!
http://www.youtube.com/watch?v=hAkBVmwIK4M&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=rd8lRyzCfs4&feature=relmfu Uwielbiam głosy chłopaków.;))
Piosenki może nie tak dobre ja w poprzednim odcinku, ale cóż, ciężko im będzie przebić Whitney.
http://www.mjsbigblog.com/glee-%E2%80%9Cchoke%E2%80%9D-video-previews.htm
Powyżej są 2 momenty z następnego odcinka- (SPOILER) Rachel przygotowująca się do przesłuchania do NYADY oraz Puck ze swoim ojcem. Kto nie chce psuć sobie zabawy we wtorek, lepiej niech nie zagląda.;P

ocenił(a) serial na 10
isahara

not the boy next door i shake it out to moje typy odcinka

isahara

jeeej, nareszcie trochę Tiny, Pucka i kolejne cudne solo Kurta! :)
moje ulubione: 'Shake it out' [uwielbiam Florence :)], 'Cry' [Rachel jest a n i o ł e m] i mega męskie 'School's out'. brakuje mi tam czegoś z Quinn, ale za szansę usłyszenia Pucka jakoś to przeżyję. :D

ocenił(a) serial na 7
NeutralGin

najbradizej oczekiwane Shake it out - kompletna katastrowa. Kocham tę piosenkę, Florence też, ale to jest koszmar. niestety.
Ogólnie piosenki w tym odcinku są średnio udane

Spaniell

dużo lepiej zaśpiewała to Katharine McPhee w serialu "Smash" :)))

dla zainteresowanych link:
http://www.youtube.com/watch?v=8vBLoXnedGo

Spaniell

To prawda, w najwyższych stawkach dziewczyny z Glee śpiewały tak spokojnie i nisko, a wiadomo że w tej piosence w refrenie chodzi o trochę wyższą tonację.

ocenił(a) serial na 10
NeutralGin

tydzień po balu czekają nas przebieranki. o ile finn jako kurt będzie ciekawym zjawiskiem, to sądzę, że santana jako artie i artie jako santana wykoszą resztę.
w tymże odcinku tina będzie miała jakiś wypadek i przez większą część epizodu coś nie tak będzie działo się z jej oczyma, więc chyba to będzie wytłumaczenie, dlaczego wszyscy zamienią się miejscami. co jednak nie tłumaczy dlaczego tina będzie rachel.
coach beiste powróci i tym razem prawdopodobnie doprowadzony do rozwiązania jej wątek. będzie też miała duet z puckiem ''mean'' taylor swift

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones