PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641792}

Galeria

3,8 2 023
oceny
3,8 10 1 2023
Galeria
powrót do forum serialu Galeria

Ktoś za bardzo odjechał pisząc "scenariusz", że o poziomie tzw. dialogów nie wspomnę.

Chyba stracą wiernego widza :D

ocenił(a) serial na 2
andre_

Dzieci ganiające luzem po galerii handlowej (bo muzeum, hehe, było akurat zamknięte ...) bez nauczycielki (poszła na zakupy ???) prawie zrzuciły mnie z łóżka.
W wiejskim sklepiku może by taki numer przeszedł. Ale chyba nie w wielkiej, prestiżowej i co tam jeszcze ... w centrum dużego miasta.

andre_

przez cały odcinek zastanowiało mnie gdzie u licha byli ich rodzice/nauczyciel?

ocenił(a) serial na 1
andre_

noo bez sensu... jak z reszta caly serial

ocenił(a) serial na 3
JustyxD

z odcinka na odcinek coraz gorszy niestety........

ocenił(a) serial na 2
fuxior11

Dzisiejsze scenki rodzajowe prawie zrzuciły mnie z łóżka. Na szczęście za parę tygodni wreszcie z niego wstanę i uwolnię się od codziennego oglądania Galerii&Klanu :D

andre_

Bitwa, sztuczne odgłosy uderzania pięściami podczas walki i utopiony laptop wywołały u mnie gromkie salwy śmiechu ;D
Z odcinka na odcinek jest coraz nudniej..
Może nawet nie chodzi o to, że nic a nic się nie dzieje, tylko sceny są takie nudne, przeciągane na siłę..
Ostatnio Karolina gadała z blond ekspedientką, a po tej rozmowie nagle się zaśmiała i spojrzała tak tępo i było z 5 sekund ujęcia na te jej wielkie wargi -> PO CHOLERĘ. ;D

ocenił(a) serial na 1
andre_

mnie zastanawia czemu adam nie zainteresowal sie laptopem jak zostal wrzucony do wody.

ocenił(a) serial na 2
JustyxD

No właśnie - 5 odcinków kombinacji z laptopem, plecaka oddać nie chciał a po fakcie luzik i buziaczki.
Ale jeszcze bardziej rozwaliła mnie sytuacja z gołąbkami, informacją o zaprzestaniu brania pigułek, i nagłym wyjściem męża z domu wieczorem "jak gdyby nigdy nic" bez słowa wyjaśnienia po jednym enigmatycznym telefonie. No sorry, które małżeństwo tak się zachowuje ?
Zachowania tej kochanki WoYdaTTa to już nawet komentować nie ma sensu, albo ona jest stuknięta, albo scenarzysta zwariował.

No i córeczka WoYdaTTa rozbrajająca z tym swoim śledztwem, oburzeniem że tatuś może leci na jakąś młodą, a chwilę potem tanią jak chiński plastik gierką w stylu "gdy się dobrze spiszesz to pójdę z tobą do łóżka".

Suuuuper serial, nie ma co.

ocenił(a) serial na 1
andre_

hahaa nie moge sie doczekac dzisiejszego odcinka :)

ocenił(a) serial na 2
JustyxD

Dziś np.dowiedziałem się że policjant podejrzany o przemyt narkotyków (czyli "bardzo poważna sprawa", jak orzekł zatroskany jego kolega i przełożony policjant) siedzi sobie w areszcie u tegoż kolegi (czyli w sumie u siebie w komendzie), i może go odwiedzać i pogadać sobie kto chce i kiedy chce. Faaaajnie ;)

Nie stać było producentów na konsultacje nawet u jakiegoś krawężnika ???

ocenił(a) serial na 1
andre_

hahah nie ogladalam pierwszych odcinkow wiec nie wiem o co do konca chodzi z ta sprawda... ale nie rozumiem czemu laura chce pomoc mezowi a go zdradza za jego plecami

ocenił(a) serial na 2
JustyxD

Nie tyle nawet "za jego plecami" co oficjalnie, bo wiedzą o tym chyba wszyscy pracujący w tej galerii handlowej :D



ocenił(a) serial na 1
andre_

ciekawi mnie czy syn wie .. ;]

ocenił(a) serial na 2
JustyxD

Syn wie i córka też wie. Nie mają po 3 latka przecież, a córka na dodatek pracuje tam gdzie mama.

JustyxD

to w koncu ojciec jej ukochanych dzieci, więc mu pomaga! co w tym dziwnego, przecież robi to dla dzieci, nie chce, żeby ich ojciec siedzial w pierdlu! normalne ludzkie odruchy

ocenił(a) serial na 2
milenasy

"normalne ludzkie odruchy" - hehe.

No, w sumie prawie oficjalne chodzenie do łózka z gościem u którego wynajmuje się sklep to też całkiem normalny ludzki odruch. Ona w ogóle cała taka normalna jest - każdy na jej miejscu tak by się zachowywał przecież :D

A czy on jest ojcem jej dzieci to szczerze mówiąc wątpię ;) Pewnie się okaże za 452 odcinki że jednak nie.

andre_

To, że zdradza męża wg ciebie znaczy od razu, że jest potworem pozbawionym ludzkich odruchów?
Bez przesady to, że zdradza męża nie oznacza, ze go nienawidzi, źle mu życzy, marzy żeby zgnił w pierdlu tudzież zdechł w męczarniach!
A czy jest biologicznym ojcem, czy nie, to nie ma znaczenie, bo to on wychowywał jej dzieci, więc one traktują go jak ojca i chyba LOGICZNE jest, że MATKA nie chce, aby jej dzieci cierpiały przez to, że tata siedzi w wiezieniu. Myślta ludzie

ocenił(a) serial na 2
milenasy

Po pierwsze - to nie są małe dzieci.

Po drugie - no jasne, zdradza go ale przecież nie chce dla niego źle. Ot, po prostu "tak jakoś wyszło". Faaaajna kobieta, nie ma co :D

andre_

Mnie zdziwiło dziś (bo oglądam też na Tvp Polonia wcześniejsze odcinki) że Laura wchodzi do biura Woydatta, zbliża się do niego, chyba mu dała czułego buziaka w policzek, a brat jej męża tylko zrobił lekko zdziwioną minę i wyszedł, zero reakcji.. ;)

ocenił(a) serial na 1
andre_

mnie dzisiaj rozwalilo jak facet Rozy powiedzial jej zeby nie mowila do niego kochanie :))

JustyxD

A mnie zastanawia czy aktorzy tam grający w ogóle zastanawiają się nad absurdem w życiu ich postaci?
A jeśli tak, to czy mają to kompletnie w nosie? ;)
A może zagrali tam za grube pieniążki od TVP HD, ale teraz jak się natkną na ten serial, to od razu przełączają kanał, bo im wstyd? ;D

ocenił(a) serial na 1
ntx

hahah mnie tez ciekawi czy oni musza tak sztywnie grac ? czy im tak kaza, albo czy kamerzysta itp nie widza ze oni nie umieja normalnie grac

andre_

Jaka sytuacja z gołąbkami? Umknęło mi coś ważnego?
Haha, o ile w tym serialu jest "coś ważnego, wstrząsający fakt" :D

ocenił(a) serial na 2
ntx

Żona szykuje mężowi jego "ulubione gołąbki" na kolację (choć przecież nie jadają tak późno bo to niezdrowo), aby przy tej okazji rzec mu że przestała brać pigułki, bo najwyższy czas na potomka. Po czym dzwoni jego telefon, i on bez słowa wyjaśnienia wychodzi.

A kiedyś śmialiśmy się z brazylijskich seriali :D

ocenił(a) serial na 1
andre_

haha ona mu przeciez 'przysiegala' :)) i jest taka cierpliwa
laura musi sobie poszukac kochanka przyjaciela teraz

ocenił(a) serial na 2
andre_

9-letnia dziewczynka chodzi sobie notorycznie na wagary, a tatuś i dziadek nic, pełen luz. Coś ich tam może martwi, nie są pewni czy chodzi, ale bez przesady. Szkoła też ich nie informuje o niczym. Ciekawe ;)

ocenił(a) serial na 1
andre_

najlepsze to bylo kiedy laura poszla do wrozki xd

ocenił(a) serial na 5
andre_

Ja już przestałam oglądać ten serial kilka odcinków do tyłu.. Zapowiadał się ciekawie a wyszło jak zawsze... Ciekawe, że aktorzy, którzy grają w tym serialu godzą się, aby ich postaci były takie płytkie...

ocenił(a) serial na 2
laleczka874

"kasa, misiu, kasa" - jak mawiał pewien trener kadry piłkarzy.

ocenił(a) serial na 5
andre_

Ale jeszcze, żeby jakkolwiek grali. Ale np. p. Bukowska, choć kiedyś atrakcyjna kobieta, dzisiaj nie gra żadnych emocji. Jak ją widzę na ekranie mam wrażenie, że zaraz się przewróci, bo tak jest umęczona i ten klimat udziela się widzom ...

ocenił(a) serial na 2
laleczka874

Pewnie ciężko jej "oddać emocje" twarzą ponaciąganą we wszystkie strony i dmuchanymi wargami.

ocenił(a) serial na 2
andre_

Dziecko dalej łazi sobie po ulicy zamiast być na lekcjach, a szkoła nie alarmuje rodziców. Dzielny główny bohater/roznosiciel kanapek niby opowiadał swojej nowej miłości kim jest, co i jak, a o więzieniu nie zdążył ? Ciekawe, ciekawe.

A tak w ogóle wszyscy jakoś w tej "galerii" bardzo mało pracują. Choć interes czynny 7 dni w tygodniu zwykle 9-21 (niedziela 10-20), mało kto ma tam jakiegoś zmiennika, za to czas mają na wszystko. A już ten właściciel baru / kawiarni to w ogóle zdolny gość - obsługuje wszystko sam + dwoje pomocników których prawie nigdy nie ma. I daje radę :)

andre_

Daje radę, bo jego kafejka jest bardzo realnie wiecznie pusta :D
Ta pani Bukowska to jakiś koszmar, jak gra złą albo zdenerwowaną i ta pustota w jej oczach się ukazuję, pękam ze śmiechu.
Polecam na poprawę humoru poczytać komentarze http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=35120 ;)

andre_

ostatnio patrze na to a tu Karolina nie ma kasy fiskalnej tylko kase za sprzedane koraliki wsadza do portfela, nawet paragonu nie daje klientce!lol

ocenił(a) serial na 2
milenasy

I do tego otwiera to swoje "stoisko" jak jej się chce. A "galeria" przecież czynna codziennie po kilkanaście godzin.

Poza tym bawią mnie "tajne rozmowy" w sprawie "załatwienia" WoYdaTTa vel Palucha, odbywające się najczęściej w galerii do tegoż należącej i wyposażonej w kilkadziesiąt kamer.

andre_

No patrze ostatnio,a ta ciaglę szwęda się po tej Galerii, a to przesiaduje w kawiarni, a to plotkuje z kwiaciarka, a jej droga i wybitna bizuteria sama się sprzedaje i biznes sam się kręci. Nawet ten łysy, który jest chyba jedynym ochroniarzem, wychodzi sobie w godzinach pracy żeby motorkiem powozić tą blondynę od biustonoszy. Panowie scenarzyści kompletnie nie przywiązują się do swojej pracy.

ocenił(a) serial na 2
milenasy

Oni tam wszyscy chyba na ćwierć etatu pracują :D

ocenił(a) serial na 2
andre_

Dołożyli wątek pseudofilozofii dla maluczkich.

"Jak żyć ?" :D

Nie, to stanowczo nie na moje nerwy ;)

ocenił(a) serial na 1
andre_

Ktos rozkminia watek z autem z pierwszego odcinka? Bo ja tak ale jestem ciekaw czy ktos jeszcze ogarnia i wie o co chodzi (wpadka ogromna dodam).

Bengosha

Ale o czym dokładnie mówisz?
Jest teraz w obecnych odcinkach jakoś kontynuowany temat tego skradzionego Karolinie auta?
Czy o tym że to auto stało z metr z jej plecami, a ona poszła dalej? Jakoś tak to pamiętam ;)

ocenił(a) serial na 1
ntx

Juz na poczatku zrobili wtope. On siedzial w wiezeniu chyba 2 lata albo 4. Po roku udokumentowanej przerwy w prowadzenia auta automatycznie traci sie uprawnienia do prowadzenia pojazdow mechanicznych (a Adam przeciez mial prawo jazdy przed odsiadka) a on przeciez sobie jezdzil na luzie po drogach skradzionym autem, bezsens totalny. Mam nadzieje ze serial skonczy sie na 55 odcinkach.

ocenił(a) serial na 2
Bengosha

E tam , tysiące Polaków jeżdżą bez prawa jazdy i po paru głębszych.

I co to znaczy "udokumentowana przerwa" ? Jak to niby działa ? Poleżę rok w szpitalu to też mi prawko zabiorą ? Nie sądzę.

Co do samochodu - on nie wiedział, że wóz jest kradziony.

ocenił(a) serial na 1
andre_

Jesli jestes w spiaczce przez rok i jest to udokumentowane to tak. Jesyes w wiezeniu to tym bardziej, w pierwszym odcinku nie wiedzial ze auto jest kradzione.

ocenił(a) serial na 2
Bengosha

Że co, że szpital zgłasza mój pobyt do odpowiedniego urzędu ? Taa jasne. :D Więzienie też ? Nie sądzę. Dwóch moich znajomych miało okazję odsiedzieć niedawno kilkuletnie wyroki i jakoś problemu z prawem jazdy nie mieli.

A dlaczego "w śpiączce" ? Zwykłe leżenie się nie liczy ?

Podaj konkretne przepisy, bo coś mi się wierzyć nie chce w to co piszesz.

ocenił(a) serial na 1
andre_

Nic tylko pozazdroscic znajomych -_-
po drugie nie bede Ci tlumaczyl, wujek google jest az nadto skory do pomocy

ocenił(a) serial na 2
Bengosha

Akurat są to goście z mojego bloku, za jakiś wyłudzony kredyt siedzieli. I twierdzą iż żadnego problemu z prawem jazdy nie mieli z tego powodu.

A skoro wujek google tak ci pomógł to nie prościej rzucić linka do konkretnej informacji niż wypisywać farmazony ?

Napisałeś że takie są przepisy, podaj je po prostu. Ja nawet nie wiem gdzie miałbym ich szukać.

ocenił(a) serial na 1
andre_

Gadali o tym niedawno w TV na TVN i TVP2. Uzyj google a na bank cos znajdziesz.

ocenił(a) serial na 2
Bengosha

Ty chyba nie rozumiesz co piszę.

ocenił(a) serial na 1
andre_

Rozumiem ale nie mam czasu na pierdoły. Zwlaszcza gdy sie ma dostep do internetu.

ocenił(a) serial na 2
Bengosha

Aha, coś tam gdzieś usłyszałeś i powtarzasz, a gdy pytam o konkrety to mam ich sobie sam poszukać, bo ty nie masz czasu ?

No to pogadaliśmy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones