PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146248}

GTO, czyli Great Teacher Onizuka

GTO: Great Teacher Onizuka
8,1 9 021
ocen
8,1 10 1 9021
GTO, czyli Great Teacher Onizuka
powrót do forum serialu GTO, czyli Great Teacher Onizuka

Obejrzałem jeden odcinek i juz mam dosyc. Czy naprawdę śmieszą was chore kreskówki japończyków?

ocenił(a) serial na 9
intervieri

szkoda że zaprzestałeś oglądanie na pierwszym odcinku.To anime jest naprawdę bardzo dobre - trochę rozrywki i co najważniejsze pouczające.
Wiem zę humor jest specyficzny i jednym się może podobać innym nie to samo tyczy się kreski ale naprawde warto
Mi osobiście humor odpowiada kreski strasznie nie lubię i tylko ze względu na kreskę 9/10

ocenił(a) serial na 8
intervieri

Lepiej przeczytaj mangę, dialogi + tłumaczenie Tori'ego daje niepowtarzalny w mangach humor.

ocenił(a) serial na 9
intervieri

buhahaha, gosc który ma przy swoim nicku avatar z postacią jednej z tych chorych kreskówek japończyków pyta co nas w nich śmieszy :D, powiedz jak mozesz ocniać anime składającą sie z kilku dziesieciu epizodów na podstawie jednego odcinka? heh, przetyp z ciebie ;) kolejny z ... wspaniałych odwiedzających tą strone ;]

Nagashi

Nagashi ! Zgadzam się z Tobą Panie Kolego.

intervieri

też obejrzałam jeden odcinek i nie podobało mi się, ale jak później zaczełam oglądac następne: ot tak z nudów ten serial bardzo mnie wciągnął. Jest inny, ciekawy, można powiedziec: prawdziwy(chociaz to brzmi absurdalnie, kiedy mowa o Anime).

ocenił(a) serial na 8
intervieri

Prostackie anime? Chore krskówki japończyków?! I mówi to ktoś kto ma w miejscu zdjęcia obrazek z Dragon Ball'a... (no comment)

Eanvy

sciagaj tego avatara hipokryto XD
_____________________________________
_____________________________________
_____________________________________

Eanvy

TY envy... Weź, że chopie idź stąd ... pierdolnął bym Cie w ten pomyjok to byś zaczął myśleć ciulu...

ocenił(a) serial na 8
Amon_87

Jak się do mnie zwracasz to proszę pisz poprawnie mój nick. Jeśli myślisz że jest on źle napisaną nazwą postaci z FMA to się mylisz, więc pomyśl nad krytyką. Nie jest błędny bo nie jest imieniem Homunkulusa. Ktoś wychowany w świecie anime myśli tylko o tym...? Zanim skojarzysz coś a bajką to weź się zastanów...

ocenił(a) serial na 10
intervieri

Jak to możliwe że krytykujesz anime skoro masz w avku jedną z postaci tego typu japońskich kreskóweczek?

Po za tym jak można ocenić anime mające kilkadziesiąt odcinków na podstawie tylko jednego? W pierwszym to ja się dopiero oswajałam z rysunkiem i humorem teraz już kończę serię i zaczynam czytać mangę.

intervieri

I kto to mówi. Avat ze Smoczych Jąder?
GTO jest 100x wartościowsze od DB. 'Prostackim' prędzej nazwałbym Dragon Balla właśnie.

ocenił(a) serial na 10
Blahuuu_san

Może i prędzej ale to zależy kto co lubi. Ja osobiście zarówno DB jak i GTO bardzo cenię bo na tym się wychowałam. Nie lubię kiedy ktoś ocenia całe anime po jednym odcinku, nie zmusimy Cię jednak do oglądania całej reszty. Nie podobało się? Ok. Nie oceniaj jednak innych. Tobie może zabrakło wytrwałości by przełamać stereotypy i zobaczyć, że Japończycy potrafią lepiej zrobić dobry film, anime itp niż zacofani Amerykanie ( przepraszam jeżeli kogoś uraziłam :)

ocenił(a) serial na 10
intervieri

Lol ale ty jestes tepy !!!! MAsz avatar z anima mowisz na to kreskowka !!! Zal jestes zwyklym chujem !!!

ocenił(a) serial na 8
intervieri

Trąci z lekka hipokryzją Twoja wypowiedź, kolego, jeśli na Twoim avatarze widnieje postać z DB...

ocenił(a) serial na 8
Wilczek_Pustelniczek

"Czy naprawdę śmieszą was chore kreskówki japończyków?" ... To po cholere wstawiasz sobie postać z tych jak to Ty mówisz "chorych kreskówek" ;] żal

ocenił(a) serial na 10
intervieri

,,Czy naprawdę śmieszą was chore kreskówki japończyków?" tak mnie śmieszy GTO i bardzo lubię to anime :D

ocenił(a) serial na 10
intervieri

Według mnie nie powinno sie oceniac calego anime po obejrzeniu jednego odcinka:/Obejrzalam calą serię i według mnie anime jest naprawdę fajne !A co do tego ,,chore kreskówki japończyków" ,to ile anime obejrzaleś ,że tak sie wymądrzasz!?

intervieri

Na pytanie odpowiadam - taaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!

ocenił(a) serial na 9
intervieri

Przecie to prowokacja jest...

ocenił(a) serial na 9
intervieri

Redzik ma racje lepiej przeczytaj mange GTO.
Bo jak zazwyczaj wiadomo manga jest lepsza niż ekranizacja mangi w anime.

intervieri

Przecież to zwykły troll. On was wkręca.

ocenił(a) serial na 10
intervieri

@intervieri tylko ty trolu piszesz źle oo tym anime;] bo jestes TROLL i tyle;] anime jest zaje$#@te:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones