PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94457}

Głowa rodziny

Family Guy
8,0 67 724
oceny
8,0 10 1 67724
8,1 16
ocen krytyków
Głowa rodziny
powrót do forum serialu Głowa rodziny

napisy!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10

co sie dzieje z napisami ?

parsxzywykutafon

twib - gościu co to tłumaczy na napisy 2 4 . p l - jest śmierdzącym leniem. Co można powiedzieć. Ale jak mu cos napiszesz, to wielkie pretensje i stękanie, że nikt mu nie podziękuję lub sam mogłeś robić.

ocenił(a) serial na 8
michu1945

Płacisz mu za to, że tworzy napisy? Nie wiem jak działa tamta strona, ale jeżeli nie daliście ani złotówki, to zapraszam na www.sub-titles.net . Pobierać wersję ENG, wklejać do tłumacza google i poprawiać niedoróbki, jak nie znacie angielskiego. Tyle w temacie.
Co innego, jeżeli realnie płacicie np. za usługę premium na stronie, w co wątpię.

Lordnar

Nie, nie płacę, ale tłumaczenie przez 3 tygodnie odcinka świadczy o byciu guzdrałą. Jeśli się samemu nie potrafi, to niech odda pole do popisu innym.

ocenił(a) serial na 8
michu1945

A są chętni? Masz wiele stron z napisami, np. napip rojekt. Może po prostu nie ma czasu.

Lordnar

Oczywiście, że moje tempo tłumaczenia w tym sezonie jest spowodowane brakiem czasu, ale jego to nie obchodzi i woli powyzywać lub pisać mi idiotyczne maile, gdy tylko wolno mi idzie. A z kolei jak zrobię odcinek w jeden lub dwa dni, to się zachwyca w komentarzach do napisów. Gość jest żałosny.
Michu, śmierdzącymi leniami są nieroby, które wylewają całymi dniami żale w Internecie, a nie osoby, które pracują sześć dni w tygodniu.

twib

Skoro pracujesz, to nie bierz niepotrzebnie na swoje barki tego obowiązku. Nie musisz. Wolę mieć świadomość, że nikt nie tłumaczy i trzeba się samemu za to zabrać, niż "ktoś tłumaczy... przez miesiąc".

ocenił(a) serial na 10
michu1945

Zamiast narzekać, jak to polski naród ma zwyczaju, to weź się do roboty i sam przetłumacz. Albo ucz się angielskiego i olej napisy ;) Każdy tylko chciałby mieć podane na tacy, ale samemu coś zrobić to się nie chcę.

ughfudoi

ughfudoi . Użytkownik twib jest inteligentny, że nie potrzebuje adwokata o IQ mniejszym od siebie. Niegrzecznie jest też wtrącać się w czyjąś dyskusję. Trzecia sprawa jest taka, że robię napisy, lecz nie zamieszczam ich na n a p i s y 2 4 . p l, ale przecież Ty wiesz lepiej. W końcu sam napisałeś " Każdy tylko chciałby mieć podane na tacy, ale samemu coś zrobić to się nie chcę."

ocenił(a) serial na 10
twib

ja CIe wyzywal nie bede bo rozumiem ze kazdy ma tzw brak czasu gdyz sa inne zajecia . bardzo jednak prosze CIE o jak najszybsze przetlumaczenie zaleglych odcinkow bo tlumaczysz dobrze i jestem zadowolony z Twojej pracy .
z gory dziekuje

pozdro serdeczne .

ocenił(a) serial na 8
twib

Pytanie brzmi po co robisz za frajer napisy dla niewdzięcznych matołów?

ocenił(a) serial na 10
Bodzepor

odpowiedz. nie wszyscy sa niewdziecznikami ,ja np.jestem bardzo wdzieczny za jego prace i wysilek .rozumiem ze facet tak jak my wszyscy ma tez inne zajecia ,dlatego nic sie juz nie odzywam tylko czekam na przetlumaczenie 4 odcinka , jak i reszty .pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones