PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94333}
7,9 38 tys. ocen
7,9 10 1 38162
6,9 9 krytyków
Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie
powrót do forum serialu Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie

ulubiona postac

ocenił(a) serial na 9

mnie nieodmiennie niszczy Dr Zoidberg. prawdziwe mistrzostwo!

ocenił(a) serial na 7
bjjzone

wiadomo, ze Bender :P. jego poczucie humoru jest bezcenne.

użytkownik usunięty
bjjzone

Ja uwielbiam Bendera :D No i oczywiście Zoidberga, który śmieszy już samą swoją obtecnością :)

ocenił(a) serial na 9

a jak się odezwie, to już można go nazwać prześmiesznym :)

ocenił(a) serial na 10
bjjzone

Chyba wszyscy lubią Bendera, jak doktora Housa. Sympatia do nich działa na podobnej zasadzie. Robią co im się podoba, nie przestrzegają żadnych norm przy czym są niemal bezkarni. Każdy chciałby być jak oni i dlatego wszyscy ich lubią i ja też. Ale poza Benderem uwielbiam żałosny sposób bycia kapitana Zappa Branigana czy jak to się pisze. Ten gość jest niemożliwy.

ocenił(a) serial na 10
bjjzone

1.Bender 2. Fry 3. dr. Zoidberg. Wszystkie te postaci są ciekawe i dobrze nakreślone.

ocenił(a) serial na 9
szymek3333

jakby nie było Bendera to to nie była by ta sama bajka... czegoś takiego jak ten robot nie da sie niczym zastąpić xD

ocenił(a) serial na 5
bjjzone

ZOIDBERG !!!! NUMER JEDEN ZOIDBERG!
bendera za bardzo nie lubię

ocenił(a) serial na 7
EpicFail

Zoidberg rządzi :). Bendera nie lubię, choć rzeczywiście - bez niego to nie byłaby ta sama bajka :P.

ocenił(a) serial na 10
bjjzone

dr. Zoidberg! whoop whoop whoop! :D

ocenił(a) serial na 9
Taco

Najlepszy jest Farnsworth! Następnie Bender, Scrappy(The Janitor ;d) i Zoidberg

bjjzone

Dr Zoidberg, jako postać, zapowiadał się całkiem fajnie, ale z czasem został nieco zaniedbany. Obecnie wszystkie jego kwestie i gagi są powtarzalne i żenujące, i choć "łub łub łub" jest bezbłędne ;) podobnie jak gagi dotyczące jego stanu majątkowego, to uważam, że został on nieco pokrzywdzony przez twórców i można by z niego wyciągnąć znacznie więcej.

ocenił(a) serial na 10
mosheh

z Bendera niedało się już wycisnąć więcej hehe ;]

ocenił(a) serial na 9
SarahBlake

Bender wymiata na całej lini. Potrafi zawsze powiedzieć coś głupiego w nieodpowiednim momencie jak w pierwszym odcinku najnowszej serii gdy na wieść o śpiączce Leeli zaśpiewał " Coma, coma, coma, chameleon..." (Coma to po angielsku śpiączka), to mnie rozwaliło.