PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94333}
7,9 38 010
ocen
7,9 10 1 38010
6,9 7
ocen krytyków
Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie
powrót do forum serialu Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie

Videorecenzja

ocenił(a) serial na 10

Witam, nazywam się ZMarchewa, a oto moja videorecenzja do wszystkim nam dobrze
znanej Futuramy. Na razie tylko trailer, pełna wersja pojawi się już jutro o 20.00 na kanale
TheSimpsonsPortal:

http://youtu.be/yvCN3pzQL88

ocenił(a) serial na 10
ZMarchewa

Link do pełnej recenzji: http://www.youtube.com/watch?v=cdzO7AeMDf0&feature=feedu

ocenił(a) serial na 10
ZMarchewa

o rany. popracuj nad dykcją i wymową . na razie nie da się tego słuchać niestety. pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
petrrr

hahaha

użytkownik usunięty
petrrr

niestety potwierdzam.

ocenił(a) serial na 10
petrrr

OK, dziękuję za opinię, błąd naprawię w kolejnej części recenzji, którą już niedługo udostępnię ;)

użytkownik usunięty
ZMarchewa

Druga część będzie o filmach? Mam nadzieję, że nie usłyszę w niej o "Bender's Big Score" bo specjalnie zrobiłem sobie lewatywę pamięci aby nie pamiętać o tym ścierwie.

Czy ta recenzja to będzie dalej taka opisówka co się ogólnie dzieje + kilka ogólnych informacji czy jednak zamierzasz jakieś odcinki pochwalić/zjechać?

ocenił(a) serial na 10

Masz rację: będzie o filmach. A jak o wszystkich, to cholera jasna: O WSZYSTKICH :D Ale nie martw się, praktycznie o jednym będę wypowiadał się pochwalnie, a na pewno nie będzie to Bender's Big Score. (krąg podejrzanych schodzi do trzech). Opisowy charakter pierwszej części jest zabiegiem zamierzonym: ma wprowadzić do kolejnych części, które o wiele więcej powiedzą o pierwszych czterech sezonach, niż część im poświęcona.

użytkownik usunięty
ZMarchewa

Chyba wiem, który film masz na myśli. ITWGY oceniłeś na 7/10 więc to pewnie on. Dla mnie udane były tylko BG i ITWGY. Powoli się też przekonuję do TBWABB, ale i tak wolę oglądać moją wersję tegoż filmu. To powodzenia przy recenzji, i nie zapomnij w niedalekiej przyszłości omówić nowy sezon :P

BTW Skomentujesz może ten żart o zdobywcach nagrody Nobla z BG? xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones