PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94333}
7,9 38 tys. ocen
7,9 10 1 38175
6,9 9 krytyków
Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie
powrót do forum serialu Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie

Pytanko

ocenił(a) serial na 7

Wie ktoś może gdzie mogę obejrzeć wszystkie odcinki z polskim dubbingiem? :)

Steku

teraz viva zaczęła emitować serial od poniedziałku do piątku o 21.30, wydaje mi się że od pierwszego sezonu.

Steku

ale jest online za darmo tu: h t t p : / / i i t v . i n f o / f u t u r a m a / (oczywiście bez spacji)

ocenił(a) serial na 10
Steku

Spróbuj może najpierw z oryginalnym dubbingiem...

użytkownik usunięty
pendrive_non

Dubbing psuje serial, poza tym nie wiem czy jest sens czekania aż Viva wypuści wszystkie 7 serii. Sezony 1-4 mają lektora.

ocenił(a) serial na 7
pendrive_non

Jakoś nie trawie tego oryginalnego dubbingu. W tym oryginalnym nie ma czegoś takiego 'nadzwyczajnego' że tak powiem ;d jak w polskim więc wolę polski dubbing ;)

ocenił(a) serial na 9
Steku

Tak samo ja. Co do pytania to Viva dopiero zaczęła emitować serial i jeszcze nikt nie wrzucił do sieci zdubbingowanych odcinków. Trzeba poczekać.

ocenił(a) serial na 10
Steku

No to wydaje mi się, że tym bardziej nie spodoba ci się polski dub. Oryginalne głosy są zespolone z postaciami, niektóry żarty są śmieszne dlatego, że postacie wypowiadają je w taki, a nie iny sposób. Tym bardziej, zabierając te głosy, wiele żartów straci moc.
Fry brzmi jak rozpieszczony głupol. Bender jak latonoski żul, stale będący na granicy upojenia. Profesor brzmi jak połączenie szalonego geniusza i zrzędzącego starucha. I tak dalej, i tak dalej...
Ja tylko mówię. Moim zdaniem powinieneś dać szansę oryginałowi.

BBRodriguez, my chyba jesteśmy jedynymi z nielicznych, którzy twierdzą, że polski dub nie działa. Piątka! :)