PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94333}
7,9 38 010
ocen
7,9 10 1 38010
6,9 7
ocen krytyków
Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie
powrót do forum serialu Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie

Przyszłe sezony

ocenił(a) serial na 9

Myślę ,ze sezon 7 powinien na razie zakończyć naszą przygodę w kosmosie.6 sezon zły nie
był ; odbiegał niewiele od pierwszysch jakością.W mpich top 5 odcinków są aż dwa z 6
sezonu ,ale widać ,że Simpsonowie podupadli po wielu latach,byli moze trochę lepsi od
PFWK ,ale teraz są słabsi.

ocenił(a) serial na 10
Heroes222

O czym ty gadasz Futurama dalej jest zaj***** i niech wychodzi, Simpsonowie też są świetni i trzymają poziom przez tyle lat a nie jak South Park którego odcinki są teraz beznadziejne

Maciek1357

I w tym momencie często ktoś pospolicie wali banał typu "chyba oglądaliśmy inne odcinki"...
Ale spróbujmy do tego podejść bardziej profesjonalnie i konkretniej ;)
Bo widzisz jak dla mnie - z każdym odcinkiem było coraz gorzej. Szczególnie, że powróciłem do Futuramy po kilku latach przerwy i pamiętałem pierwsze serie jak mnie śmieszyły..ta ostatnia, a szczególnie ostatnie 5 odcinków - tak mi przeleciały niezauważalnie, że nawet nie pamiętam o czym były...
Możliwe, że oglądałem w złym momencie (byłe zmęczony, śpieszyłem się itd.) i czegoś nie wyłapałem.
Podaj mi które sceny były śmieszne z ostatnich 5 odcinków 6 serii może wrócę do nich jeszcze raz i sprawdzę o co chodzi, że ich nie zauważyłem ?

rhotax

Trochę zrobili gniota z tego 6 sezonu, nie sądzicie? Na 26 odcinków 2-3 dobre to słaby wynik:/

ocenił(a) serial na 10
rhotax

Słuchaj, nie pamiętam 5 ostatnich odcinków, nie pamiętam dokładnie scen które mnie śmieszyły bo w między czasie oglądałem wiele innych filmów. Może i seria rzeczywiście była słabsza niż pierwsze sezony ale tak jest w wielu przypadkach jak np. w przypadku Housa. Mimo to, ten sezon mi się podobał, żałuje że się skończył bo był fajny, trzymał poziom i skoro twórcy mają jeszcze fajne pomysły na odcinki to niech robią je dalej. A ostatni odcinek był całkiem fajny, szczególnie ta część która była w animacji jak stare gry, same pixele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones