PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 683
oceny
7,5 10 1 44683
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Inwazja 4 części..

ocenił(a) serial na 8

Kto to wymyślił? Żeby ogarnąć cały ten wątek, muszę obejrzeć przynajmniej jeden odcinek Supergirl i Legendy jutra.... albo i więcej odcinków.

toyminator

Akurat supergirl i legendy prezentuja sie dużo lepiej od flasha na dzień dzisiejszy ...

ocenił(a) serial na 8
dunio_4

Mhm chyba dla ciebie :) Supergirl to gniot pod każdym względem. A legendy są owszem niezłe, ale skończyłem gdzieś przy końcu pierwszego sezonu, i dalej mi się nie chciało pakować w serial, który ma te same złe strony co Arrow i Flash.

ocenił(a) serial na 5
toyminator

zgodzę się:) całe wakacje męczyłem się żeby obejrzeć 1 sezon Supergirl... bo skoro przenieśli serial do CW... ale gniot....
a Flash.... dobry, ale końcówki sezonów im nie wychodzą.... Reverse Flash i Zoom na początku zapowiadali się świetnie ale okoliczności ich pokonania słabe

waldek1987

Ogladasz sezon 1zanim przeniesli go do cw. Bardzo logiczne
Serial 2 leci od CW, SERIO SERIO
FACEPALM

ocenił(a) serial na 5
dunio_4

co proszę? masz mnie za idiotę? dobra koniec tej dyskusji

ocenił(a) serial na 6
toyminator

A każe ci ktoś to oglądać? Crossover nie będzie powiązany z wcześniejszymi odcinkami seriali. Ewentualnie wystarczy ogarnąć kto jest kim i jakie ma moce.

Crossover Supergirl i Flasha nie wymagał znajomości poprzednich kilkunastu odcinków Supergirl. To był jedyny odcinek Supergirl jaki widziałem i nie popsuło mi to odbioru.
W LoT też nie trzeba nic ogarniać, a jeśli już, to wystarczą odcinki z S2, żeby wprowadzić się w klimat, bo S1 nie jest szczególnie z nim powiązany i końcówka była gówniana. S2 jest jakieś 3x lepszy.

Crossover będzie osobną historią, coś jak film w częściach, to wielki event, ale lepiej narzekać...

ocenił(a) serial na 8
Azazel94

Tylko czekałem aż napisze jakiś kolo, któremu nie pasuje czyjeś zdanie ;D

ocenił(a) serial na 6
toyminator

W końcu wszyscy powinni się z tobą zgadzać, wybacz cesarzu.

ocenił(a) serial na 8
dunio_4

Ale żeby nie było, obejrzę, bo być może ciekawy wątek będzie.

toyminator

Tylko ze mowilem o sezonie DRUGIM, SEZONIE DRUGIM

Tak, 1 sezony supergirl i legens byl slaby. Natomiast 2 sezon w obu serialach to co innego. Nawet superman w supergirl sie pojawil

ocenił(a) serial na 8
dunio_4

No i? I tak jest słabiutki :) Ale to tylko moje zdanie. Po prostu wygląda tak samo słabo jak tajemnice Smallville .

toyminator

Polski zwiastun wielkiego crossoveru: https://www.youtube.com/watch?v=Ql92ig-xBIw

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones