PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633259}
6,2 78
ocen
6,2 10 1 78
Filmweb Offline 2011
powrót do forum serialu Filmweb Offline 2011

To już kolejna część mojego ulubionego cyklu z serii Filmweb - Offline. Mam nadzieje że ominąwszy wszystkie negatywne emocje związane ze zlotem, ci co jeżdżą wiedzą o co chodzi. To spotkanie znów przejdzie do historii. Chętnych do rozmów i poznania nowych Filmwebowiczów już teraz zapraszam do dyskusji aby móc później przy piwie poznać swoje avatary na żywo ha ha ha.

Ironnia

Ok. Liczę w takim razie na bezprocentowe poznanie "czuwającego/ych".;)

Anteusz

Anteuszu, miło że ujawniasz kulisy twojego magicznego powrotu:) BTW, Pamiętasz jak rok temu odprowadzaliśmy Jacka po Offlinie w kiepskim stanie? Ironia losu?:P (ps: czyżby za rok kolej na mnie?:)
Najważniejsze że żyjesz i się trzymasz:) Ale tak czy inaczej nikt chyba nie zapomni twojej nagłej wywrotki na krześle przy barze:P

Dzięki za komentarz co do trailera, faktycznie coraz więcej głosów(także w mojej głowie:) mówi żebym kręcił pełny metraż:] Może się przełamię.
PS: Jak ktoś się zastanawia o czym gadamy to o tym - http://www.youtube.com/watch?v=3RZC9DjNEzY

Krolik_Pudding

Ja już zaliczyłem obie role, także jestem o siebie, w następnym roku spokojny:) Ja mam nadzieję, że nigdzie nie znajdę na necie jakichś kompromitujących zdjęć, czy filmików.;) Z trailerem, trzeba było iść za ciosem i od razu dłuższą wersję nakręcić...

użytkownik usunięty
Kastratek

A gdzieś Ty był?- ujawnić się należało..

ocenił(a) serial na 10

Oj, nie miałyśmy okazji się nawet ujrzeć.

użytkownik usunięty
Ironnia

http://1.fwcdn.pl/po/32/59/633259/7398347.3.jpg?l=1317047564000
- ta śmiszna osóbka w białych spodniach z założonomi ze strachu rękami ;-) to ja - a czy Ty jesteś na zdjęciu?

ocenił(a) serial na 10

Wiem, że miałabym o czym z Tobą porozmawiać. :-) Mnie nie ma... Ani na zdjęciu ani na video relacji (raz jeszcze pozdrawiam fotografów ;P). Mniemam, że się wyminęłyśmy, aczkolwiek - Jeśli kojarzysz dziewczynę w czarnej sukience, to ja. :-)

Nie było mnie. Nie miałem czasu, a w ogóle za daleko ta Warszawka.

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

Było bosko, kto nie był, niech żałuje.

Remington_Steele

Było hiperbombowo. Do zobaczenia za rok :P

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

Dobra impreza, godna.

Zuy_pan_muzgodestroktor

Ano dobra impreza wróciłem o 7:00 hehe

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

Przyjmij chłopie zaproszenie do znajomych.

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

ja na "swoim" dworcu po jedenastej wylądowałem :)

ocenił(a) serial na 10
schacal

A Kuniq nadal jedzie!:)

ocenił(a) serial na 10
Mims

Biedak :|
Ja dziś wracałem dłuższą trasą ^^ - Przez Dęblin :)
I tak byłem wcześniej niż jakbym czekał na "normalne" połączenie :)

ocenił(a) serial na 10
schacal

Ja dopiero do domku wszedłem :)

Oro

to jednak ja nie jechałem najdłużej :D

ocenił(a) serial na 10
Autsajder

W sumie 5 godzin jechałem, ale z Wa-wy wyjechałem późno.

Oro

aha, no to ja prawie dwa razy tyle :P

Mims

Ja do domu wróciłem o 23 dnia następnego :)

Remington_Steele

A może jakieś szczegółowy raport? :-)) Nikt nie ma smykałki do pisania?

Shemek

No niestety ja nie umiem :) Ale mam foty :D

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

Wrzucaj!!!

Remington_Steele

Wyślij mi, to dodam

użytkownik usunięty
Remington_Steele

Bardzo sympatyczna imprezka!

ocenił(a) serial na 10
Ironnia

Mi łant mor! Było znakomicie, jak co roku :)

ocenił(a) serial na 10
atyaty

Oooo! :-) Czy Ty... Ach, tak! Przemiła osóbko! :-) Cudnie będzie się witać z Wami za rok! Chociaż, może do tego czasu uda się coś stworzyć.

Ironnia

Mam nadzieję, że będzie okazja się znowu spotkać. Może być Szuflada i tym razem będę musiała dotrzeć :)

ocenił(a) serial na 10
atyaty

ale to dajcie cynka ^^ może znowu miasto stołeczne odwiedzę :) - jak będzie urlop oczywiście :)

atyaty

Tam to byśmy się w tej szufladzie wszyscy nie pomieścili :)

Remington_Steele

To trzeba będzie poczekać, aż ogródek zamontują, to wtedy bez problemu się wszyscy zmieścimy :) Chyba, że dzięki reklamie stanie się tak popularny, że stoliki trzeba będzie rezerwować z rocznym wyprzedzeniem :)

ocenił(a) serial na 9
atyaty

Ogródek był zmontowany. Myślę, że dopóki nie padnie hasło, gdzie to jest, jest szansa, aby to miejsce pozostało nadal kameralnym.

ocenił(a) serial na 10
nyaa

Dla mnie to chyba zostanie już 'szafa' :DD (-Gdzie byliście? -W "Szafie" heh...)
jakoś nie mogę zapamiętać, że to "Szuflada" :DDD

ocenił(a) serial na 9
elima

Szafa to też niezła nazwa na lokal :) "Jestem w Szafie, wbijajcie" Jak wygram te 50 mln, to kto wie :D

nyaa

Ja nie wygrałam. Nie zorganizuję offline'a :( Ciekawe czy panowie wygrali, którzy się zdeklarowali w sobotę zorganizowaniem zlotu w przypadku zgarnięcia tych grubych milionów :)

atyaty

Nie wygrałem. Tylko 1 miałem:( Nici z luksusowego alternatywnego zlotu...

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

Mam 2! :D

Beeshop

No to szaleństwo...
Ty a swoją drogą widziałeś jakiego pokemona ma Burek na swym blogu? :D

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

Jakiegoś sexi gostka, którego kochają wszystkie laski?

Beeshop

Laski może nie ale ja i Burek na bank :D

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

Innych nie miałem na myśli, inne mnie nie kochają...

Beeshop

A boli Cię jeszcze po ostatnim? :P

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

Nie, był delikatny :)

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

Ach a to była wypowiedź w stylu "Czekam kobiety, aż powiecie mi jak mnie kochacie, uwielbiacie i jak bardzo mnie chcecie".

suelynn

po zdjęciach od Miłosza, widać, że to jednak Janusz ma się ku Beeshopowi (z wzajemnością!) ;)

generalnie fajnie, że najlepsza zabawa zaczęła się jak poszłam :(

ocenił(a) serial na 10
Joanna_999

Ale i tak wyczułam w tej wypowiedzi aluzję do kobiet.. :P W każdym razie całuski, może jakieś poklepywanka były.

A to o której poszłaś?

suelynn

wyjątkowo wcześnie. jak wróciłam się po telefon, który... miałam w torbie było po 12.

ocenił(a) serial na 10
Joanna_999

To zaczynam się zastanawiać czy się nie poznałyśmy, bo z większością się poznałam już do tego czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones