PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477934}

Filantrop

The Philanthropist
7,0 728  ocen
7,0 10 1 728
7,0 2 krytyków
Filantrop
powrót do forum serialu Filantrop

jak na przerwe w ramówce to mozna być zadowolonym serial (chociaz na 1 sezon a szkoda ) tvp nadaje serial pełen akcji pięknych zdjęc krajobrazów no i z fajnie zagraną główną rolą przez brytyjczyka co mnie zdziwiło ze nie zagrał tego kolejny amerykanski gwiazdor ze slumsów

ocenił(a) serial na 7
robertomanka00

TVP jesli chodzi o seriale trzyma poziom czego nie mozna powiedziec o TVN(Tylko Monk jest godny uwagi) I Polsat (Jedynie CSI)

ocenił(a) serial na 8
giovanni50

Aktorstwo jest duża zaletą tego serialu, szczególnie podoba mi się gra kierowcy Teddiego Rista, pojawia się na chwilę a zawsze dużo wnosi. Jeśli chodzi o tvp to naprawdę zaskakuje serialami i chwała im za to, ale lostów mogli by sobie już odpuścić bo tak nie wiadomo o co tam chodzi i jakis nowy serial wyemitować.

ocenił(a) serial na 10
jules

Zgadzam się z wami panowie. Monk w porządku, za to Polsat przerwał w grudniu emisje jednego sezony CSI i znowu daje poprzedni i ciągle tasuje, to mi się nie podoba. W TVP można coś znaleźć ciekawego i obejrzeć z seriali na tygodniu. Royal Pains, Castle cz w końcu Filantrop serial godny uwagi. Na prawdę dobry serial. Zasmuciło mnie to że nie widzę nowych sezonów. Być może ta tematyka nie pozwala tworzyć więcej lub jest zbyt kosztowne, nie wiem na razie czekam na koleiny odcinek w TVP.

ocenił(a) serial na 8
Mateoz555

W przypadku Filantropa skończy sie chyba na ośmiu odcinkach a jak będzie z "Bananowym doktorem to nie wiem, chociaż chciałbym aby w obu przypadkach był przynajmniej jeszcze jeden sezon.

jules

Ciekawe co będzie jak TVP dogoni emisją Bananowego doktora z tym co leci na bieżąco w stanach :)

ocenił(a) serial na 10
artekman

Wkurza mnie już TVP przez te zmiany przegapilem odcinek tego najlepszego tej zimy serialu oraz bananowego d. To już nie po raz pierwszy. Najpierw Royal P było w czwartek potem w Poniedzialek i czwartek, a teraz kurna we wtorek i Filantrop też. Rozumiem ze jutro chyba mecz dlatego, ale to przepada anie przestawiają i człowiek przegapia.

ocenił(a) serial na 8
Mateoz555

Niestety, tak już jest z tvp ale trzeba się cieszyć, że przynajmniej mają w ramówce jakieś dobre seriale.