Faking It (2014-2016)
Faking It: Sezon 2 Faking It sezon 2, odcinek 8
odcinek Faking It (2014-2016)

Zen and the Art of Pageantry

8,6 332
oceny
8,6 10 1 332
Faking It
powrót do forum s2e8

Czyli wspólna noc Amy i Reagan, no i Karma w końcu dowiaduje się prawdy o tym że Liam i Amy spali ze sobą...

nie wiem czemu ale mam dziwne przeczucia patrząc na zapowiedź odcinka 9 że to że Amy nie przyzna się do tego że spała z Liamem może mieć jakieś konsekwencje odnośnie jej związku z Reagan, wydaje mi się ale nie jestem pewna że Reagan mówiła coś takiego że jej ex przespała się z chłopakiem czy coś, a teraz Amy będzie pewnie ją okłamywać i to znając życie nie skończy się dobrze

alunia_kiss

Też obstawiam, że Amy będzie okłamywała tym razem Reagan, żeby jej nie stracić, a na koniec sezonu prawda wyjdzie na jaw i tyle z tego związku

ocenił(a) serial na 10
alunia_kiss

A ja myślę , że Karma kocha Amy i wlasnie zdala sobie z tego sprawe :) Stawiam ze wydarzy sie cos w stylu "Gdy dowiedzialam sie o tym ze spalas z Liamem , bardziej zabolalo mnie ze to Ty mnie zdradzilas a nie on " XD haha takie tam moje domysly .. Ale naprawde uwazam ze Karma czuje cos wiecej do Amy niz mowi ;) Poza tym jej dziwna reakcja na to gdy Amy powiedziała ze ją "kochała" (przeszły) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones