PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 083
oceny
7,0 10 1 41083
7,5 2
oceny krytyków
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

Ten humor...

ocenił(a) serial na 8

Muszę Wam powiedzieć, że dopiero na Comedy Central usłyszałem o tym serialu. Na początku razem z żoną niezbyt mocno się interesowaliśmy, ale kiedy człowiek zwraca uwagę na humor Max i ogólny obraz serialu, to nie może przestać się śmiać.

A już polski akcent z jedną z moich ulubionych aktorek? Totalny wypas. Za każdym razem gdy pani Coolidge pojawia się w jakimkolwiek serialu wiem, że będzie nieziemsko :) Dorzucając do tego polski akcent i totalne wyśmiewanie się z polskiego zachowania? Po prostu 10/10.

Sęk właśnie w tym, że każdy Polak, który nie ma zbyt dużego dystansu do siebie i swojego kraju, może poczuć się urażony. Jednak ja osobiście uważam, że nie ma tego wyśmiewania za dużo, ale za to jak panna Kuczynski już coś powie na ten temat, to jest naprawdę piękne :D

ocenił(a) serial na 8
gothreck69

Lektor i tłumaczenie żartów na Comedy Central jest żałosne. Tracicie kwintesencje tego serialu oglądając go tam, przerzućcie sie na polskie napisy, a zobaczycie więcej :)

ocenił(a) serial na 7
gothreck69

I ja również zachęcam do oglądania tego serialu z napisami, ponieważ głos lektora, którym jest Tomasz Knapik, zagłusza zarówno polski akcent Sophie Kuczynski jak i ukraiński Olega.

ocenił(a) serial na 8
Wiencor

Ja tylko napisałem, że na CC zobaczyłem ten serial pierwszy raz.

Też nie jestem fanem polskich lektorów :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones