PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 083
oceny
7,0 10 1 41083
7,5 2
oceny krytyków
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

Polskie napisy

ocenił(a) serial na 4

Czy rzeczywiście nikt nie tłumaczy regularnie napisów do tego serialu?

Zacząłem oglądać "2 broke girls" jakiś czas temu, więc nie było problemu z polskimi
napisami, ale od momentu, w którym "dogoniłem" emisję kolejnych odcinków, nowych
napisów ma często przed wyjściem nowego odcinka...

ocenił(a) serial na 8
kwiat_1990

przed wyjściem nowego odcinka? A skąd mają zrobić angielskie napisy? o.O

ocenił(a) serial na 8
Dylax

chyba chodziło o to, że napisów nie ma nawet gdy w zanadrzu już jest kolejny odcinek.

do 17 się dziś pojawiły, do 18 właśnie robię, bo akurat miałam wolne popołudnie, będą dziś ;)

ocenił(a) serial na 4
oliina

Być może wyraziłem się niezbyt dokładnie, ale oliina dokładnie rozszyfrowała moje intencje - nie ma napisów do danego (starego) odcinka, gdy już pojawił się kolejny (nowy) odcinek ;)

@olinna:
Wielkie dzięki za napisy :)

ocenił(a) serial na 7
oliina

Dzięki. Właśnie szukałem do 18 odcinka.

użytkownik usunięty
kwiat_1990

dlatego ja oglądam tylko po angielsku ewentualnie z angielskimi napisami i no problem :D

kwiat_1990

ten serial nie jest w Polsce zbyt popularny, a szkoda... :/

kwiat_1990

Czyli nie ma stałego tłumacza? Bo Steward z Project Haven (chyba) zajmował się napisami do wcześniejszych odcinków, ale 1x19 wyszedł 19 marca a napisów jak nie było, tak nie ma, od nikogo.

ocenił(a) serial na 4
youhaveamessage

Przydałby się ktoś, kto byłby w stanie tłumaczyć odcinki na bieżąco... dobrze było mieć ten komfort oglądania bodaj pierwszych 15 odcinków z napisami i bez tygodniowego oczekiwania na kolejny ;)

ocenił(a) serial na 5
kwiat_1990

Zaraz zabieram się za tłumaczenie 19-ego odcinka, po południu napisy powinny być gotowe. Postaram się również regularnie tłumaczyć kolejne odcinki.

ocenił(a) serial na 4
Woozie89

Brzmi obiecująco - wielkie dzięki :)

ocenił(a) serial na 5
kwiat_1990

Napisy już dostępne na napiprojekcie. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones