PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661388}

Dracula

6,9 9,6 tys. ocen
6,9 10 1 9556
Dracula
powrót do forum serialu Dracula

Aktorka ktora gra Lucy wyglada chwilami jak Keira Knightley.

ocenił(a) serial na 7
sarax100

prawda Katie i Keira są dość podobne :D

ocenił(a) serial na 7
Arthur_Pendragon7

W "Draculi" jest BARDZO do niej podobna! :)
Niekiedy rodzone siostry nie wyglądają tak zbliżenie jak Keira i Katie.

ocenił(a) serial na 8
Arthur_Pendragon7

Dokładnie :) Już w Merlinie to zauważyłam, w pierwszych scenach. Są do siebie wyjątkowo podobne, ale, nie wiem jak wy, ja jednak zdecydowanie wolę właśnie Katie ;)

ocenił(a) serial na 7
Verde

ja też choć Keirę bardzo lubię... :)

sarax100

też zobaczyłam w niej Kire, kości policzkowe, nos, usta, dołeczkki gdy się uśliecha. Podobieństwo jest uderzające.

sarax100

Daje się to zauważyć:)

ocenił(a) serial na 6
sarax100

Nie tylko chwilami, ale wręcz w niemal we wszystkich scenach! Serio, musiałem sprawdzać, czy to nie naprawdę Keira. Dodatkowo podobny głos i akcent.
To spora zaleta tej młodej aktorki, takie podobieństwo. Przynajmniej na początku

laxman

Jeśli filmweb nie kłamie, "młoda aktorka" jest od niej starsza o 2 lata;) Niesamowite, że Keira Knightley ma 28 lat, a już tyle dobrych ról na koncie.

ocenił(a) serial na 6
Cairns

He, dzięki za czujność! To rzeczywiście magia kina, że o Keirze myślimy jako o doświadczonej aktorce, a o kobiecie dwa lata starszej - jako o debiutantce (co może być prawdą).

ocenił(a) serial na 9
sarax100

A mi przypomina Nikki Reed. Szczególnie z roli Rosalie Zmierzchu :) wiem, wiem... Przyznaję się bez bicia, oglądałam Zmierzch, i to wszystkie części. :)

ocenił(a) serial na 5
garcia778

tak, to jest sobowtór Nikki Reed bez dwóch zdań! : )

ocenił(a) serial na 8
sarax100

Jak dla mnie Katie= Keira K. + Nikki R.+Rachel Weisz, a serialowa Mina natomiast przypomina mi Liv Tyler, a tak poza tym to obie są prześliczne;)

użytkownik usunięty
gwiazdka123_2

Moim zdaniem jest znacznie ladniejsza od Keiry, ktora niestety poza buzia nie ma w sobie nic pociagajacego...