PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
8,1 32 596
ocen
8,1 10 1 32596
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

Czuje sie obrazony.
Zaden z Doctorow, poza Colinem nie byl grubasem, a nawet Colin nie byl bardzo gruby.
Jest to ewidentne przesladowanie grubasow.
Jestem tlusciochem od wielu lat, pase sie fast foodami, czipsami, nie mam dziewczyny, tylko siedze w domu i ogladam Doctora Who oraz wyrazam swoj bol dolnej czesci ciala w internecie, gdyz nikt nie chce mnie sluchac w prawdziwym zyciu, nie wiem dlaczego, wiec jestem oczywiscie tlusta swinia, i domagam sie by nastepny Doctor byl tlustym prosiakiem jak ja, gdyz nie moge sie identyfikowac z postacia, kocham 6tego Doctora bo jest przy kosci i nie cierpie dziesiatego i innych bo sa chudzi a to mnie obraza.
Doctor powinien obrzerac sie hamburgerami w kazdym odcinku, nie powinien biegac, to tez mnie obraza, ale jego kompanka powinna byc szczupla, gdyz chce wierzyc ze kiedys spotkam sexowna laske z ktora bede mogl zjesc obiad w McDonaldzie i bedzie mogla byc przy mnie kiedy dostane jeszcze jednego ataku serca i zejde.
Wstyd ze w 21 wieku taki popularny serial ma gdzies czesc swojej publiki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones