PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
8,1 32 603
oceny
8,1 10 1 32603
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

Zobaczcie sezony 8-10 oraz 18-26, zobaczycie prawdziwych Wladcow Czasu ktorzy chca przejac wrzechswiat.
Lubie Saxona i zwlaszcza Missy, ale porazka sa ich cechy.
The Master Delgado i za raz po nim ten Ainleya, nadal najlepszy.

FenrirLokeson

Nie należy jednak zapominać o inkarnacji Mistrza, która miała miejsce przed kradzieżą ciała bodajże w odcinku "The Keeper of Traken". To wcielenie również na swój sposób było szalone i "specyficzne". Ale zgadzam się, Saxon i Missy są zbyt podobni do siebie, przez co nieobeznani z klasycznymi odcinkami, mogą sobie wyrobić błędne zdanie na temat postaci. Osobiście bardzo lubię Mistrza granego przez Johna Simma(nawet w średnim "End of Time") za to nie znoszę Missy, która niestety jest stworzona na podstawie tego samego szablonu postaci kobiecej(oczywiście by Steven Moffat), który regularnie powtarza się od pierwszego odcinka z River Song, przez co postać jest nudna i przewidywalna. Ale to tylko moje zdanie.

kapiszon79

Przecież od dawna wiadome jest że Moffat nie umie tworzyć kobiecych postaci, ale tworzy je namiętnie.

ocenił(a) serial na 9
kapiszon79

Do mnie też nie trafiła postać Missy. Aż za dużo tego szaleństwa. Saxon był bardziej wiarygodny, tak to ujmę. No ale myślę, że oglądający nowe serie, jednak w ten, czy inny sposób, jakoś próbowali poznać Mistrza. Przynajmniej przeczytać jego historię i poznać inne inkarnacje. To jednak jest jakaś tam ciekawość :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones