PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151915}

Doktor Martin

Doc Martin
7,7 3 259
ocen
7,7 10 1 3259
Doktor Martin
powrót do forum serialu Doktor Martin

Obejrzałam trzy sezony chyba w dwa dni :P. Potem poczułam przesyt. Tak genialnie dobrany aktor do roli, że nie mogłam się oderwać. Nie było odcinka, który by mnie autentycznie nie rozśmieszył :).

ocenił(a) serial na 7
Venuswo

treść

ocenił(a) serial na 7
Treh

To klasyczny efekt, gdy ogląda się serial jako serię filmów, jeden odcinek za drugim. Nawiasem mówiąc, moim zdaniem, nuży kumulacja niespotykanych i rzadkich zdarzeń - co jest typowe dla seriali, których popularność twórcy chcą zdyskontować produkując kolejne odcinki. I w każdym następnym, następny nieszczęśliwy zbieg okoliczności.

Najśmieszniejsza scena to ta, gdy doktor nieoczekiwanie odbiera poród niedoszłej druhny na ślub; syn! (tu zadowolenie matki), nie, córka!

ocenił(a) serial na 9
Treh

Zresztą każdy sezon jest smutniejszy od poprzedniego. Odbyłem ciekawy eksperyment, bo zacząłem oglądać serial od trzeciego sezonu, a potem dopiero wróciłem do początków. Doktor z pierwszych odcinków, to anioł i dusza towarzystwa w porównaniu z tym co prezentuje np. w szóstym sezonie.

ocenił(a) serial na 10
oper1

ósmy sezon to taka depresja że się aż płakać chce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones