PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466273}

Do diabła z przystojniakami

Al diablo con los guapos
6,5 327
ocen
6,5 10 1 327
Do diabła z przystojniakami
powrót do forum serialu Do diabła z przystojniakami

Telenowela mimo że zerznieta :P jest 100 razy lepsza! Po pierwsze super piosenek i zajefajny
czołówka (nie to co w zbuntowany gdzie jest tylko Oreiroo. Świetni główni bohaterowie . Aktorka
grająca Line jest śliczna,! Nie to co w oryginale oddychająca , dziwne miny .. ta jest delikatna i
urocza. Gloria też super z normalnymi brwiami :p i nie różnica się wzrostem. Nie wszystko jest
skopiowane np. 100 razy lepszy wątek Liny i Bobby (zapomniałanapisać ten aktor jestt super) kto
oglądał ten wie nie to co w aniele to świetna para. Horacy (Ramon ) jest świetny i siostra Katarzyna
(pulchna) . Wiem że wiele osób się ze mną nie zgodzi. Mimo to bardzo polecam tę Telenowela
można ją obejrzeć na yt.

Natalia_Jaworska

Chyba kpisz to niby jest lepsze? o.O Jedyne co mi się spodobało to zakończenie i to, że wyjaśnili sprawę z matką Mili, a tak to jest kiepskie.
Ale warto obejrzeć, żeby porównać :)

domi290498

ale mnie się podoba :) i mi tego nie zabronisz :)

Natalia_Jaworska

nie zamierzam :) to dobrze mieć swoje zdanie

Natalia_Jaworska

Moim zdaniem ciężko jest porównywać te dwie wersje. Główna para bardziej podobała mi się w oryginale, w ADCLG aktorka grająca Mili jest bardzo młoda i mi ta różnica wieku między głównymi bohaterami przeszkadzała, poza tym aktor grający główną rolę jest taki trochę nijaki, bez wyrazu.

Bardzo za to podobał mi się wątek Valeria/Rocky, mieli dużo śmiesznych scen, no i aktorzy fajnie grali parę, bardzo naturalnie.

Muzyka rzeczywiście pasuje do telki, ja to nazywam 'meksykańskim disco polo' :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones