PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466273}

Do diabła z przystojniakami

Al diablo con los guapos
6,5 327
ocen
6,5 10 1 327
Do diabła z przystojniakami
powrót do forum serialu Do diabła z przystojniakami

Moim zdaniem ci z Televisy źle dobrali obsadę... Przecież Allisson Lozzano ma w tym serialu zaledwie 14 lat! Jest jeszcze dzieckiem! Za to Eugenio to dorosły mężczyzna! Między nimi jest 12 lat różnicy a w tym serialu grają sceny łóżkowe! Nie wiem jak dla was ale dla mnie to trochę przegięcie... Powinni wybrać jakąś dojrzalszą aktorkę do roli Mili:/

Lola140392

jak wybrali ja do roli miala 15 lat, a jak zaczeli krecic 16, nie wiem skad ci sie to 12 wzielo

Lola140392

jak wybrali ja do roli miala 15 lat, a jak zaczeli krecic 16, nie wiem skad ci sie to 14 wzielo. zgodze sie, ze roznica miedzy nimi jest troche duza ale kto nie wie nie pozna ;)

Lola140392

jak wybrali ja do roli miala 15 lat, a jak zaczeli krecic 16, nie wiem skad ci sie to 14 wzielo. zgodze sie, ze roznica miedzy nimi jest troche duza ale kto nie wie nie pozna ;)

Lola140392

jak wybrali ja do roli miala 15 lat, a jak zaczeli krecic 16, nie wiem skad ci sie to 14 wzielo. zgodze sie, ze roznica miedzy nimi jest troche duza ale kto nie wie nie pozna ;)

keteek

Nie zapomnij tego jeszcze z 15 razy napisać.

kontozebykoledzyniewidzi

komentarz byl napisany raz, podziekuj za to serwisowi, nie pierwszy raz nie chcialo zaakceptowac omentarza po czym wyskoczyl pare razy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones