PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004514}
7,5 10 239
ocen
7,5 10 1 10239
6,9 9
ocen krytyków
Dexter: New Blood
powrót do forum serialu Dexter: New Blood

Wszystko spoko

ocenił(a) serial na 6

Wszystko fajnie pięknie, tylko znowu zrobili to, co w 8 sezonie. New blood miało być jednocześnie sezonem naprawczym oraz zwieńczeniem serii. Całość jest naprawdę dobrze zrealizowana, tylko dlaczego u diabła, finał zakończył się cliffhangerem? Nie o to tu chodziło, aby wyprostować to, co zostało zepsute w 8 sezonie?

Jednak dużym plusem jest pojawiająca się Deb w głowie Dextera, naprawdę robiło to wrażenie.

ocenił(a) serial na 9
sleety

Przecież za tydzień finałowy odcinek. Aczkolwiek żałuję teraz, że sezon nie ma standardowych 12 odcinków, bo wydaje się, że ten jeden to może być za mało, aby zgrabnie zamknąć wszystkie wątki. Gdyby były jeszcze 3 to byłoby to idealne, aby Angela dalej potajemnie łączyła elementy układanki, a w 12 odcinku dostalibyśmy powrót do Miami, oczyszczenie imienia Doakesa oraz reakcję pozostałych pracowników Miami Metro.

ocenił(a) serial na 9
igi32ManU

Mi się wydaję, że w przeciwieństwie do 8 sezonu, da się wszystko zakończyć w niecałą godzinkę. Angela ma już WSZYSTKO. Nic nowego nie znajdzie, bo wysprzątane. Oczywiście nie ma żadnych podstaw, by wsadzić Dextera za kraty, ale jest już pewna, że on jest Rzeźnikiem z Zatoki - zresztą widać po reakcji na ten list. Bardzo możliwe, że będzie chciała go przyłapać, albo postawić sprawy jasno, ale jeden odcinek to wystarczająco dużo czasu.

ocenił(a) serial na 9
TheBestOfAvatar

Dokładnie, zakończą to bez problemu w godzinę, byłem pewny, że finałowy odcinek to będzie Kurt vs Dexter, ale myliłem się, wszystko rozegra się między Angela, a Jimem ;)
P.S
Michael C hall mówił kiedyś, że "nie chcę mówić czy będzie sezon 10, na razie skupmy się na 9"
to tak trochę brzmiało "jak zrobi bardzo dobre wyniki oglądalności to będzie więcej sezonów" tak jak to miało być w przypadku Prison Break'a,
ale niestety chyba się to nie uda chociaż na IMDB Dex ma już ~35k głosów
(jak na 3 miesiące to niezły wynik)
ale jak to ma się do oglądalności w TV?
nie wiem

Mimo wszystko wydaję mi się, że to jednak ostatni odcinek, co się stanie?

Całkowity happy end (Dex zabija Angele i Morganowie się znów wyprowadzają) ?
oby nie, może też być po hollywodzku czyli
Harrison kogoś zabije w obronie ojca "tajemnic", a Dexter poświęci się i weźmie to na siebie idąc do więzienia.

Nie wiem, przestaje o tym myśleć i czytać, bo jednak chcę być zaskoczony za tydzień, do zobaczenia po 10 odcinku :) :) bywajcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones