PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=364387}

Determinator

4,9 1 207
ocen
4,9 10 1 1207
Determinator
powrót do forum serialu Determinator

się nieźle. Brak ciot w obsadzie, sami aktorzy. Gonera może pokaże swój talent, do tego Marian Dziędzięl w kożuchu. Może być fajnie.

ocenił(a) serial na 8
Jordan66

Dziędziel rządzi to chyba będzie nasz Don Vito oczywiście w naszym wydaniu nieco schamiały i bezwzględny ale mający własne zasady

ocenił(a) serial na 3
Maro_11

Gonery troche nie moge ogladać, jakos mi nie pasuje. Ogolnie po samym tytule wiedzialem,ze bedzie kiszka "Determinator" haha przesadzili, troszke kiczowaty tytuł. Ogolnie nie podoba mi sie montaz i zdjęcia. Fajnie nawet gra Karolak, spoko aktor, aha jeszcze cos o Dziędzielu. Moim zdaniem jeden z najlepiej grających bandziorów w Polsce tutaj sie jakos nie moze wykazac moim zdaniem,ale w odwróconych rola zaaaajebsita!

Jordan66

No i serial padł w drugim odcinku.
Jednak to kolejna zajebista i przełomowa produkcja TVP która okazała się już w drugim odcinku chałą...
a zapowiadało się tak fajnie.
Jeden Dziędziel to za mało, choć i on się zdaje być zbyt dużą karykaturą gangstera.
W ogóle to już mi śmierdzi m jak mdłości.

Zero tempa, zero brutalności - a miałbyć "serial bez kompromisów".

Jakoś zmęczę ten serial do końca, ale zachwycony to ja kurvva nie jestem !

użytkownik usunięty
Jordan66

2. Glina to to na pewno nie jest i nie będzie... ale myślę, że warto dać mu szansę. Co za sens oceniać paręnaście odcinkowy serial po 2. odc.? Ja zapewne oglądnę całość i potem wystawię odpowiednią ocenę...

Chłopie, przypadkiem z zerową nadzieją w polską kinematografię obejrzałem pierwszy odcinek serialu "Glina" i od razu mną trzepło i rzuciło na glebę i od razu k... wiedziałem że to najlepszy serial o psach jaki kiedykolwiek widziałem. Potem przyszedł Pitbull co daje realizmem po dyni zdrowo. Będąc fanem obu wspomnianych seriali trudno mnie zadowolić jeśli chodzi o tą tematykę.

użytkownik usunięty
Jordan66

No to b. ciekawe... To nie jest k... zupa, że można zjeść łyżkę i powiedzieć, że jest taka czy sraka. Oglądnę całość to ocenię, a jak na razie to nasuwa mi się jedna rzecz, miejscami obsada kopie dupe, miejscami nie... Wieczorkowski się kojarzy z jednym - KLAN, a jak widzę serial i nie ma Dziędziela to 90% że to M jak miłość... Za to Gonera się nadaje w 101%.

ocenił(a) serial na 3
Jordan66

No cóż... po 4. odcinku spadła moja ocena - 3 wpadki, maślana akcja i ta ostatnia "kościelna" sekwencja - kiepskie to było, bójka kiepściutko zrobiona, trochę było humoru... i to tyle :/

użytkownik usunięty
mati_33

Zaiste dziwny ten serial, niektóre wątki są eleganckie, a niektóre jakieś takie dziwne... Ale cała intryga zapowiada się interesująco. Po 4. odc. widać, że teraz konkretnie będą chcieli "dojechać" doktorka. Co do bójek to masz 100% racji, ale akurat ta ostatnia "kościelna" sekwencja nie była jakaś kiepska, taka zwyczajna, koleś jest księdzem, tyle w temacie. ;)

ocenił(a) serial na 3
mati_33

ta bójka to bylo jakies nieporozumienie, tak widoczne bylo ze ten łysy(zapomnailem nazwiska) nie dostał od Wieczorkowskiego z półobrotu, az sie zaczalem smiac...

ocenił(a) serial na 3
Jordan66

po dzisiejszym odcinku zaczyna się dziać :) będą strzelaniny, bójki (porządne mam nadzieję), będzie akcja. Jest jedno ale: ta "emjakmiłościowa" scena z Anką i Ryśkiem. Trailer następnego odcinka całkiem ok, oby tak dalej, to jedyny przemyślany i porządnie zrobiony serial od powiedzmy pół roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones