PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644580}

Demony da Vinci

Da Vinci's Demons
7,4 15 584
oceny
7,4 10 1 15584
Demony da Vinci
powrót do forum serialu Demony da Vinci

Leonardo Da Vinci

ocenił(a) serial na 5

Czy wy też zauważyliście że serialowy Leonardo rysuje prawą ręką? A przecież jak wiadomo Da Vinci był leworęczny, niby szczegół ale tak jakoś zwróciło to moją uwagę.
Tak w ogóle razi mnie że ów postać wygląda trochę zbyt nowocześnie, sama nie wiem.
Jak na razie średnio, mam bardzo mieszane uczucia.

melody_phantom

Leonardo był oburęczny ( tak mówią źródła, w których wiarygodność możesz wątpić) i jest to pokazane:)..zgadzam się, że Leonardo wygląda nowocześnie (niestety robiąc wszystko pod podbulikę, co by się sprzedało wybrano-możliwie-takową wersję. Ale moim zdaniem, jest do przełknięcia (choć Leonardo podobno nosił się na biało, w zwiewne szaty), mimo iż jestem daleka od przeginania zbytniego :>
Sama kreacja Toma Riley przypomina mi twórczość J. Deppa i Roberta Downeya ( ale chłop ma prawo inspirować się kim chce :))) czyli Tom Riley). Dla mnie osobiście- jako wielbicielki Leonarda- póki co jest to świeży i godny dalszego podglądania pomysł :))) Oczywiście pozdrawiam :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones