Dark
powrót do forum 1 sezonu

na poczatku cos tam cos tam a potem dramaty rodzinne bezlogicznie powiazanych wymiarów- nie widomo czy bohaterowie w przeszłosci zeczywicie spotkali chłopca z przyszłosci- powinno to byc wyraznie zanzczone.Jesli spotkali to cos słaba reakcj w dojrzałym wieku na powtarzajace sie wydarzenia.
Kupy sie nie trzyma dla mnie- cigle dodawane sa kolejne postaci, inne sie urywaja.Muza swietna ale jakby próbujaca na siełe przyciemnic serial ktory ma byc bardzo "dark". Wszystko tma jest raczej sad a nie dark. Nie mastrtu do Strnger Things jak dla mnie

cysteina

Najwidoczniej masz za mało IQ na ten serial. Poza tym pisać się naucz. Żeby zrozumieć ten serial to trzeba trochę pomyśleć, z czym masz jak widać problem. To serial o podróżach w czasie, nie ma więc sensu porównywać z Stranger Things(które jest o potworach) (ST mimo że jest lepszym serialem to w kwestii gatunku Sci-Fi nie ma podejścia do Darka) Bo Stranger Things nawet małolaty mogą oglądać, a do Dark to trzeba po za mózgiem mieć przynajmniej te 16 lat od których jest serial.

ocenił(a) serial na 4
Radek_Traczyk

o gostach sie nie dyskutuje i nie maja nic wspolnego z IQ ( mowili Ci o tym N Harwardzie?). Pisac sie ucze ale niestety nie wiem nadal jak mozna zedytowac wypowiedz i poprawic błedy.SF był prosty i serwował dobra rozrywkę, Dark jest dla mnie przerostem ( niezłej) formy nad trescią (nudna)- sledzenie skopmplikowanych watków obyczjowych nie jest grtyfikowane solidnym zakonczeniem ( pełno tu takich opinii). Przewaliłam mase fimów i juz cyba wszysko to było....i wole- jesli chodzi o głowkowanie - ksiązki- mimo mojego niskiego IQ umiem czytac i przeczytąlm juz 2. Pozdrwiam ciepło przyjacielu Polaku z elity intelektualnej ;)

cysteina

Może i czytasz , ale z pisaniem jest tragedia. Poza tym gusta są różna , ale piszemy je przez "u" matołku.

ocenił(a) serial na 4
Ritatoja

Jako matolek chcialam dodac ze skoro tragedia z pisaniem (pierwszy czlon zdania) to po co spojnik “ poza tym” . Przeciez piszesz o jednej i tej samej kwestii...

cysteina

Poza tym w Dark jest bardziej Sci-Fi niż Stranger Things.

ocenił(a) serial na 4
Radek_Traczyk

Ok a co w zwiazku z tym...?

ocenił(a) serial na 10
cysteina

obejrzyj stranger things ten serial jest na twoje rozumowanie akurat

ocenił(a) serial na 4
devill79

tez mnie nie porwal ale nie byl tak meczacy. Najlepszy jest chyba Holistyczna Agencja Dirka Gentleya- na netflixie se zobacz. . Inny gost nie znaczy gorszy.

ocenił(a) serial na 10
cysteina

strangera chcialem zmeczyc ale po pierwszym odcinku odpadlem, zara zerkne na ta holistyczna agencje