PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771383}

Dark

8,2 164 776
ocen
8,2 10 1 164776
7,9 24
oceny krytyków
Dark
powrót do forum serialu Dark

drugi sezon...?

użytkownik usunięty

Czy to kolejny serial z gatunku tych 1 sezon i porzucony projekt? Zmęczony już jestem serialami których twórcy karzą czekać na następne sezony całymi miesiącami... Kiedyś potrafili robić seriale ciągiem i do końca, dziś wypuszczają jeden sezon i czekają czy się przyjmie, a dopiero potem ewentualnie tworzą dalsze części, przy czym często porzucają projekt po iluś sezonach jak zainteresowanie wygaśnie. Gdzieś niedawno przeczytałem, że w piekle powinno być specjalne miejsce dla twórców seriali odwlekających premierę kolejnych sezonów i tych którzy porzucają produkcję bez rozwiązania i zakończenia... Powoli przestaję oglądać jakiekolwiek seriale w związku z długim oczekiwaniem na kolejne sezony bądź urywaniem bez zakończenia - bez sensu takie oglądanie...

ocenił(a) serial na 8

właściwie to tak jest z każdym serialem że trzeba swoje odczekać na kolejny sezon...chyba że mówisz o jakichś telenowelach

użytkownik usunięty
inkawa

No trochę racji masz. Kiedyś nie kręcili takich tasiemców wielosezonowych jak teraz. A nawet jeśli, to chociażby w przypadku dajmy na to takiego "X-FFiles" przerwy średnio ~6 miesięcy pomiędzy sezonami. Inna sprawa, że kiedyś wszystko docierało do nas z opóźnieniem, więc zanim u nas dajmy na to w TV sie pojawiło to na zachodzi juz było kilka sezonów, to u nas ciurkiem leciało i było wrażenie, że bez przerw. Teraz wsio dostępne od ręki, więc trochę inaczej to wygląda. Co nie zmienia faktu, że ponad rok to przegięcie, bo chyba plan premiery sezonu drugiego jest na 2019 o ile dobre info mam...

No właśnie. Miałem nadzieję, że ukaże się jeszcze w 2018 roku a tu trzeba czekać do 2019. Być może zaskoczył ich własny sukces stąd tyle czekania? Tak normalnie to jeszcze w trakcie trwania 1 sezonu kręcili by 2, a tak pewnie musieli wszystko na spokojnie, niemalże od zera poukładać.

ocenił(a) serial na 8

Wolę poczekać i dostać coś sensownego, logicznego niż na szybko papkę dla idotów, bo jest popularny ( a to się często zdarzało)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones