PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702252}

Daredevil

7,9 72 365
ocen
7,9 10 1 72365
7,0 15
ocen krytyków
Daredevil
powrót do forum serialu Daredevil

czy noty zawyżone przez fanów? Po Daredevil z Affleckiem nie wiem czy się za to brać...

ocenił(a) serial na 8
gjapmg1

Serial prezentuje o niebo wyższy poziom niż film pełnometrażowy.
Ja filmu też nie potrafię oglądać - wydaje mi się potwornie przekombinowany i dziwaczny,
Ale serial mnie kupił, polecam :D

ocenił(a) serial na 10
gjapmg1

Nota zdecydowanie sprawiedliwa. Serial dopracowano w każdym calu, zadbano nie tylko o efekty wizualne, ale też o dobre dialogi i ciekawych, niejednoznacznych bohaterów. Naprawdę warto!

ocenił(a) serial na 10
gjapmg1

Serial rewelacja... Jedynie nakrycie głowy w kostiumie do poprawy... (Już tym właściwym)... A tak na poważnie to sam byłem zaskoczony. Myśle ze wszystkie produkcje serialowe marvela powinny ość w tym kierunku. Liczyłem ze z agentami bedzie podobnie ale niestety. Daredevil rządzi...

ocenił(a) serial na 9
gjapmg1

A co ma jedno do drugiego?

Dealric

to,że film i serial są o tym samym bohaterze. Film był tandetny i jest też wiele tandetnych seriali o superbohaterach

ocenił(a) serial na 9
gjapmg1

Więc jak rozumiem takie filmy jak:
"Lincoln" i "Abraham Lincoln pogromca wampirów" to w zasadzie to samo, bo o tym samym bohaterze? Logiczne...

Dealric

nie,nielogiczne bo "Lincoln" to film historyczny,a "pogromca wampirów" to bajka,w której użyto postaci Lincolna. Daredevil serial i film opowiada o tym samym superbohaterze. Więc jeśli film był gówniany,miał gówniany klimat to serial może być tak samo spieprzony. Po co wchodzisz w temat,który dla ciebie wydaje się głupi?jak nie masz się do czego przypieprzać w domu to może do tego,że zupa za słona?

ocenił(a) serial na 9
gjapmg1

Po co skoro mogę poprzypieprzać się do głupoty użytkownika takiego jak ty?;)

Dealric

no jak jesteś idiotą(tką),który(a) nie może przejść obok tego obojętnie

ocenił(a) serial na 9
gjapmg1

Szybko udało ci się odkryć pyskate, nieskalane intelektem oblicze ;)

Dealric

tobie szybciej przyszło pokazanie prostactwa

ocenił(a) serial na 9
gjapmg1

O dziwo nie ;) Nie musiałem pokazywać żadnego prostactwa, bo pan prostaczek popisowo mnie uprzedził.

Dealric

"Po co skoro mogę poprzypieprzać się do głupoty użytkownika takiego jak ty?;)"
Brak argumentów to wyzywa się od głupich

ocenił(a) serial na 8
gjapmg1

Nie dyskutuj z trollem, nie ma sensu :P
A co do serialu - spróbuj z pierwszymi dwoma odcinkami, klimat jest znacznie inny niż ten znany z filmów który w moim przekonaniu był kiepski.

użytkownik usunięty
gjapmg1

aha lol :P ale film jest z innego uniwersum misiaczku popieram Dearlica w 100% ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones