PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702252}

Daredevil

7,9 73 tys. ocen
7,9 10 1 72735
7,2 17 krytyków
Daredevil
powrót do forum serialu Daredevil

A nie jakies Spidermany czy Avengersi dla 12latkow z żenującym humorem. Daredevil to serial poważny, brutalny nie dla dzieci. Za to plus. Po obejrzeniu wystawie ocenę.

użytkownik usunięty
sztohas

2 miesiące i wciąż nie ocenione :-(. Szkoda. Serial naprawdę świetny. A tak z góry to polecam jeszcze The Boys albo Invincible też mocne brutalne superbohaterskie kino

Wiesz, po prostu przestałem oglądać ten serial,poniewaz odświeżalem sobie Gomorra również świetny serial. Do tego dużo gram i nie miałem czasu skończyć Deradevil. Ale planuje kontynuację za jakiś czas. The Boys próbowałem, ale dla mnie zbyt humorystyczne i przecukrowane :)

użytkownik usunięty
sztohas

A mam pytanie odnośnie Gomory - czy oglądasz może wciąż ten serial a jeśli tak to mógłbyś mi powiedzieć gdzie? Bo ciężko mi ten znaleźć ogólnie, na legalu nigdzie go nie widzę a nie wiem na jakich piratach szukać

Wiesz znalazlem gdzie w internecie tylko ze z lektorem. Ale jest znośny. Nie pamiętam jaka to była strona jeśli znajdę to Ci wyślę.

To nie tu ogladalem, ale tu tez sie da ogladac bez wersji premium tylko ze w 480p ale jakosc jest super. Sam zaczne zaraz ogladac. Link https://filser.cc/title/8910aac013

użytkownik usunięty
sztohas

Dzięki, jak będę oglądać to zajrzę do tej strony ;)