PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153439}

Daleko od noszy

5,4 33 602
oceny
5,4 10 1 33602
6,0 6
ocen krytyków
Daleko od noszy
powrót do forum serialu Daleko od noszy

Telewizja Polsat potwierdziła koniec serialu. 14 stycznia zostanie pokazany ostatni odcinek. W sumie i tak z każdą serią serial był coraz słabszy, więc lepiej zejść z honorem niż ciągnąc to jak Kiepskich.

http://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=1618

2903

Szkoda, mógł zostać. :( Oglądałem ostatnio jakiś odcinek Daleko od noszy z Pudzianowskim. To nie to samo co kiedyś, chociaż większych zmian nie zauważyłem (jedynie chyba format 16:9 i lepsza jakość), aktualnie na pewno był lepszy od Kiepskich, przynajmniej śmiechy były wstawiane nie bez powodu... W Kiepskich za dużo niepotrzebnych zmian wprowadzono i dlatego nie lubię już ich, reżyser to jakieś kompletne beztalencie skoro pozwolił na to (Khamidov to samo - nowe beznadziejne śmiechy w tle, dźwięki, wygląd aktorów itp.). Yoka raczej niczego się nie nauczył i zapewne nowa seria będzie taka sama jak poprzednie :( dalej na siłę będą kręcić nowe odcinki, nic się nie zmieni...

użytkownik usunięty
krytyk_filmowy

No moim zdaniem zdecysowanie mógł zostać - nawet pod koniec o niebo lepszy od najnowszych odcinków Kiepskich. Jedynie niepotrzebnie moim zdaniem zapraszali te pseudo-gwiazdeczki (Wiśniewski, ta co zawsze z Ibiszem występuje itd.). I format 16:9 mi bardzo przeszkadzał, ale to już wina mojego TV, zbyt soczyste kolory to już jednak wina nie moja. Polacy chyba wyszli trochę z wprawy w robieniu seriali komediowych.

użytkownik usunięty

*zdecydowanie miało być -.-
----------------------------

ocenił(a) serial na 9
2903

Pierwsze serie Daleko Od Noszy były naprawdę genialne, ale rzeczywiście
coś się zmieniło i ten serial jest z biegiem czasu coraz bardziej denny.
Zmieniła się także gra Pawła Wawrzeckiego, niestety na gorsze. Dlatego
to raczej dobra wiadomość, że kończą, bo chyba formuła tego serialu się
już wyczerpała. Mam nadzieję, że zarówno Kowalewski jak i Wawrzecki
zostaną zatrudnieni w jakimś innym nowym serialu komediowym bo są
naprawdę niesamowitym duetem.

kuba989

Ostatnia seria Daleko Od Noszy była naprawdę naciągana i słusznie że
zakończyli produkcję.

proctor

W sumie to teraz brakuje mi tego serialu.

ocenił(a) serial na 10
malunkaniowa

Mi brakuje Daleko Od Noszy, ale z pierwszych sezonów, bo te ostatnie odcinki były mega słabe.

2903

mnie też brakuje powrotu Daleko Od Noszy.

maxior

Według mnie serial został zakończony w odpowiednim momencie i nie potrzebnie już go przywracali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones