PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153439}

Daleko od noszy

5,4 33 602
oceny
5,4 10 1 33602
6,0 6
ocen krytyków
Daleko od noszy
powrót do forum serialu Daleko od noszy

podlizywać się szczylom i bluzgać w dokrętkach? Przecież wy to specjalnie dokręcacie i potem pipkujecie. Czy robienie z aktora menela, dla ubawu burackiej gawiedzi i szczyli blokowych -to przystoi ARTYSTOM?
Bo Was na prawdę już nikt inny nie ogląda.
Pomijając fakt, że jak się nie ma pomysłów na scenariusz, to należy serial zakończyć.
Panie Kowalewski. Niby wielki aktor, a k..wa na ustach. Fe.

Hmmm, w sumie masz rację z tymi wycinkami na koniec i tym "podlizywaniem" ale serial jest śmieszny, przynajmniej mnie się podoba. Dałem 7/10. Pzdr.

ocenił(a) serial na 10

tylko się nie popłacz... <<<<żalllll>>>>

dominid3

Popieram zdanie przemdmówcy ! Jak się komuś nie podoba - nie oglądać, a nie marudzić, że nie to, że nie tamto. Nikt was nie zmusza do oglądania !!! Boże, co za banda matołów - skoro pisujecie na forum, to znaczy, że oglądacie, a skoro oglądacie to nie krytykujcie. Zamiast krytykować przestańcie oglądać - będzie to z pożytkiem - zarówno dla was, jak i dla innych (przede wszystkich), którzy nie będą musieli czytać waszego żałosnego płaczu nad dobrym skądinnąd serialem !

użytkownik usunięty
cOOba

Ale moje dzieci mogą przypadkiem obejrzeć. Mam czuwać przy telewizorze bo Wawrzecki i spółka muszą błysnąć przed gawiedzią swoim lumpostwem? Dno.

ciapek tacy są aktorzy myslales ze nieprzeklinają?

użytkownik usunięty
ganz74

O.K. Każdemu się zdarzy, ale tak nachalnie zbijać punkty u buractwa?
Bo wg autorów filmu taki zdaje się być tzw.masowy widz?
Mnie to osobiście obraża.
Swoją drogą-temat naszej kochanej służby zdrowia to niewyczerpalne źródło pomysłów satyrycznych. Na prawdę nie trzeba w większości żałosnych scenariuszy odcinków "Daleko.." podpierać bluzgami.
Dno.

ocenił(a) serial na 9

ja tam przeklinam , a za warzywo sie nie uważam.

cóż dla mnie burak wyraża takie opinie jak ty. pozdrów inne buraki pseudo inteligencie.

ocenił(a) serial na 10
pikuh

A wy mówicie pewnie ojejciu weźcie nie przesadzajcie , a ta końcówka est robiona żeby pokazać że aktorzy się też bawią przy robieniu tego serialu

użytkownik usunięty
pikuh

Zdania rozpoczyna się wielką literą, niepseudointeligenci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones