PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673541}

Długa noc

The Night Of
7,7 25 691
ocen
7,7 10 1 25691
7,6 14
ocen krytyków
Długa noc
powrót do forum serialu Długa noc

Gdzie ta tajemnica? Trzeci odcinek a ja mam wrażenie, że tematem serialu będzie to czy Jack Stone odnajdzie lekarstwo na swoją łuszczyce. Główny wątek (przypominam - "zagadkowe" morderstwo) od 1 odcinka stoi w miejscu. Ale co tam, mamy czas. Pokażemy ból rodziny domniemanego mordercy, ich problemy finansowe, zagubienie, problemy osobiste i finansowe Jacka Stone i cały oklepany tandetny wątek więzienny. Zamordowana dziewczyna poczeka. W końcu nie żyje, nie śpieszy jej się. Reasumując, strata czasu.

Dies__Irae

To nie oglądaj przecież nikt Ci nie każe tego oglądać. Serial dobry

Dies__Irae

Yy..może dlatego, że to nie jest "si es aj zagadki kryminalne"...

Dies__Irae

To jest serial o amerykańskim wymiarze sprawiedliwości , a nie csi new york.Tu mniej ważne jest kto zabił.Chodzi o pokazanie losów człowieka,który został wplątany w zupełnie absurdalna sytuację.

Dies__Irae

Wątek walki Stone'a z egzemą jest przezabawny przecież:) odrobinę nawet Coenami zajeżdża

ocenił(a) serial na 6
Dies__Irae

Bo nie jest to klasyczny kryminał. Raczej dramat społeczny. Twórcy bardziej chcą pokazać system, a rozwikłanie tajemnicy morderstwa to tutaj tylko pretekst ku temu. Twórcy chcą uwypuklić systemowe wady, bezduszność prawa, procedur, przepisów i urzędników.
Zresztą mam wrażenie, że w temacie zbrodni chcą trochę polawirować, wywołać współczucie do pakistańskiego Amerykanina, by na końcu, w retrospekcji z nocy zabójstwa, pokazać, że to jednak on zrobił. Co prawda miał ograniczoną poczytalność, był pod wpływem prochów i alkoholu, i rzeczywiście może niczego nie pamiętać...

per333

być może masz racje. nie wiem jaki był zamysł twórców. ale w zwiastunie zostało to przedstawione jako klimatyczny kryminał w stylu True Detective.
Ja rozumiem, ale mimo wszystko podkreślanie dramatu rodziny, która nie może odzyskać taksówki, wobec śmierci młodej dziewczyny, wydaje mi się dosyć kuriozalne. Dla mnie to wszystko jest naprawdę "tanie". to wszystko już gdzieś widziałem. i to w lepszym stylu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones