PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399264}

Czysta krew

True Blood
7,4 74 064
oceny
7,4 10 1 74064
6,3 6
ocen krytyków
Czysta krew
powrót do forum serialu Czysta krew

Piszcie czy chcielibyście 8 sezon!

ocenił(a) serial na 9
twokill

w życiu, nie po tym jak za przeproszeniem spierd***li ten serial na sam koniec! Rzeźnia, jestem tak samo wkurzona jak po finale HIMYM tylko w drugim przypadku mogę nadzieją oczekiwać alternatywnego zakończenia tutaj nawet nie ma czego ratować bo cały sezon był nudny jak flaki z olejem! Teraz z mojego ukochanego TB zrobili $%&*54)^$@^53!)... oj nawet nie chcę kończyć....

ocenił(a) serial na 8
lafarfalla

zgadzam sie 6 se to juz cuda się działy ale 7 to totalna klapa

ocenił(a) serial na 8
twokill

7 sezon był okropny, dużo gorszy niż poprzednie, więc nie chciałabym 8.

twokill

Ja nie chcę, przeczytałam wszystkie części książki i obejrzałam wszystkie sezony serialu. skończyło się tak jak w książce Sookie wybrała ludzi i tak powinno się to zakończyć. Choć oczywiście będzie mi bardzo brakowało tego serialu bohaterów, ale od czego są powtórki :)

twokill

Absolutnie nie - po okropnym sezonie 6 (tu tylko na plus byli Eric i Pam oraz motyw vamp camp) i jeszcze gorszym, totalnie beznadziejnym sezonie 7 (jedyny plus to śmierć Billa, cała reszta tragiczna) nie chcę kontynuacji. Niestety 2 ostatnie sezony były na bardzo niskim poziomie, więc nie ma po co tego dalej ciągnąć.

ocenił(a) serial na 8
twokill

Scenarzyści od 2 ostatnich sezonów zjadali własny ogon.
Nie ma sensu ciągnąc czegoś na co nie ma się pomysłu.
Jestem na NIE choć osobiście jestem wielkim fanem serii.

twokill

NiE. NiE. Jeszcze raz NiE.

ocenił(a) serial na 8
twokill

Większość mówi NIE, ale jakby powstał kolejny sezon to i tak wszyscy by oglądali :)

ocenił(a) serial na 10
twokill

Moim zdaniem ósmy sezon miałby sens ale tylko w przypadku, gdyby opowiadał o sytuacjach mających miejsce przed pierwszym sezonem np. jeszcze przed The Great Revelation byłyby pokazywane na zmianę losy Sookie i reszty w Bon Temps, losy Billa u królowej oraz Erica z Pam. Innym wyjściem mogłoby być przedstawienie tego co działo się przez ponad rok czasu, gdy Sookie była w Fairylandzie pomiędzy 3 i 4 sezonem.

ocenił(a) serial na 10
twokill

Moim zdaniem ósmy sezon miałby sens ale tylko w przypadku, gdyby opowiadał o sytuacjach mających miejsce przed pierwszym sezonem np. jeszcze przed The Great Revelation byłyby pokazywane na zmianę losy Sookie i reszty w Bon Temps, losy Billa u królowej oraz Erica z Pam. Innym wyjściem mogłoby być przedstawienie tego co działo się przez ponad rok czasu, gdy Sookie była w Fairylandzie pomiędzy 3 i 4 sezonem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones