PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470293}

Czas honoru

8,0 87 494
oceny
8,0 10 1 87494
7,5 2
oceny krytyków
Czas honoru
powrót do forum serialu Czas honoru

Mam wiele zastrzeżeń dotyczących tego serialu.Napiszę najważniejsze:
1.Za dużo scen miłości.Można było je było ograniczyć a wyszło by to serialowi na dobre.
2.Mógł być bardziej krwawy.
3.Można było zatrudnić lepszych aktorów.
4.Niemcy powinni mówić bo niemiecku a Rosjanie po rosyjsku.
Na razie tylko tyle sobie przypomniałem.Mimo wszystko jak na możliwości Polaków w robieniu tego typu serialu wyszło nawet dobrze.Szczególnie piąty sezon który uważam za najlepszy.

3.'Można było zatrudnić lepszych aktorów.' - przeglądając obsadę baaardzo trudno znaleźć jest aktora który by nie zagrał chociażby maleńkiego epizodu. Duży przekrój obsadowy od cenionych artystów m.in Englerta,Olbrychskiego czy Gniewkowskiej poprzez młodych Gorczycę, Wieczorkowskiego i spółkę.
Zgadzam się dla mnie również V sezon był perełką m.in za sprawą Grzegorza Damięckiego. Jego Zwonariew- czarny charakter a jakże hipnotyzujący.I ten ruski akcent-fantastycznie to zagrał.

ocenił(a) serial na 7

Nie zgodzę się z punktem 2 i 3.
Mógłby być bardziej krwawy? To serial przeznaczony dla osób po 12 roku życia. Jeśli chodzi o filmy wojenne to znajdziesz wieele krwawych, przepełnionych przemocą. Głównym wątkiem ,,Czasu honoru'' nie są przesłuchania na Pawiaku czy na Szucha. Moim zdaniem serial pokazuje tyle przemocy i krwawych scen ile powinien.
Co do obsady aktorskiej, jestem na 3 sezonie i na palcach u jednej ręki mogę policzyć aktorów, których gra jest drewniana. Mamy za to wielu aktorów, którzy do swoich ról pasują jak nikt inny takich jak: Ostaszewska, Olbrychski, Adamczyk, Dąbrowska (świetnie odegrana rola kobieca).
Co do pozostałych zastrzeżeń w pełni się zgadzam :)

użytkownik usunięty
hipotermia_5

Wesołowski jest drewniany.

ocenił(a) serial na 7

tak jak Różczka z resztą, to akurat przykład tych aktorów, których mogę ''policzyć na palcach u jednej ręki''

użytkownik usunięty
hipotermia_5

Najlepszy Damięcki jako Zwonariew.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones