PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470293}

Czas honoru

8,0 87 487
ocen
8,0 10 1 87487
7,5 2
oceny krytyków
Czas honoru
powrót do forum serialu Czas honoru

Moze ograniczone srodki, finanse itp. ale choc próbuje. W kwestii serialu do polskich produkcji ostatnich lat jestem z góry uprzedzony i wolę się miło zaskoczyc. Tutaj zle nie jest. Fabuła poki co ok. Scenografia ograniczona, na razie nie razi. Efekty specjalne jak na polskie warunki udane. Obsada... hmm Co do Englerta jestem spokojny. Czworka młodych - niestety znow opatrzone twarze i to najwiekszy minus (choc na razi póki co tylko Wesołowski). Podobnie o zgrozo Stelmaszyk (którego osobiscie nie trawie w tematyce innej niz komedia). Plus Wencel czyli jego zona z Mamusiek. Dobrze ze aktorzy grajacy oficera Abwehry, potencjalnego zdrajcę czy uciekiniera nieznane.
O ile w Klossie Niemcy mówiacy po Polsku to normalne, o tyle tu dziwnie to się ogląda. No i ci Anglicy z przesadzonym akcentem.
Ps. Co do Ostałowskiej to mam deja vu. Jakby Katyń powtarzała w swej roli.

wojtekja

Ja też od razu z "Katyniem" skojarzyłem. No i ci młodzi (Wesołowski i Pawlicki) z "Jutro idziemy do kina", tylko Damięckiego brakuje.

ocenił(a) serial na 7
klinek1

Zgadzam się u mnie też juz ma plusa za same podejście. Jak dla mnie póki co też jest dobrze. Narazie. Interesujaca tematyka , dobrze rozwijająca się fabuła , jesli chodzi o obsade to jest kilka nazwisk które według mnie gwarantują świetne aktorstwo : Englert , Wencel , Pawlicki i Ostaszewska ( tak poczatkowo można odniesieć wrażenie że postać Wandy ma wiele wspólnego z Anna z ''Katynia'' ale po obejrzeniu całego odcinka moim zdaniem widać juz spore róznice ).. No nic , trzeba czekać , oby tego nie spieprzyli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones