PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716233}
7,9 12 432
oceny
7,9 10 1 12432
Czas honoru Powstanie
powrót do forum serialu Czas honoru - Powstanie

Co za niedorajdy!

ocenił(a) serial na 6

Nic dziwnego, że powstanie upadło, skoro powstańcy nie walczą, tylko się bandażują, nawiązują
znajomości etc. Co za niemoty.
Ten serial to obraza dla wizerunku powstańca! Przecież pierwsze dni powstania były najbardziej
gorączkowe, najbardziej szalone, dzikie, walczyli wszyscy, odgłosy strzałów nie ustępowały nawet
na chwilę. Tymczasem w tym serialu strzałów nie słychać, cisza, spokój. Co za bzdura.
I kłamstwo.
Lepiej obejrzeć serial "Kolumbowie" - tam jak już się zaczęło to poszli na całego!

AutorAutor

rozumiem, ze kolega uczestniczyl, widzial i slyszal

ocenił(a) serial na 6
psychodelik

Czytałem.

ocenił(a) serial na 3
AutorAutor

Łał! Czytałeś! Ależ jesteś prze-mega-hiper-kozakiem, że wiesz, jak było w pierwszych dniach Powstania bo "czytałeś" o tym, szacuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnn!

Ty, jakbyś robił ten serial, to pewnie wybuch zagłuszałby kolejny wybuch, co nie? Z nieba na*pier*da*lałyby dywizje powietrzne a na powstańców ruszyłyby czołgi. Wszędzie krew, strach i zniszczeeeenieeeee!!!

Słyszałeś kiedyś synku takie słowo jak budżet? Hm? To takie coś większego od tego, co mamusia daje ci w ramach kieszonkowego na książeczki o Powstaniu, wiesz? I jak ten budżet jest mały, to często brakuje środków na to, by realizm akcji w serialu pokrywał się z oczekiwaniem kanapowego no-life'a, który "czytał" sobie o Powstaniu.

Nie pozdrawiam, nara.

ocenił(a) serial na 6
Einshaew

Nie masz budżetu - nie rób.

ocenił(a) serial na 3
AutorAutor

a jeszcze lepiej - poczytaj o tym

ocenił(a) serial na 6
Einshaew

Słuchaj nie bądź taki do przodu bo cie z tyłu braknie kolego.. A kim ty jesteś aby oceniać innych !? byłeś tam !? ps. dokładnie jak sie nie ma budżetu a robi się coś z pasji to sie kręci dokument a nie płaci krocie dla gwiazdeczek by kosztem fabuly bandażowali się nawzajem! ! ja sam bardzo rozochocony wyczekiwałem na ten sezon bo o powstaniu wiem troszkę czytałem książki weteranów wykłady itp ! ale jak marnie to wygląda ! w sensie brakuje klimatu ale zato romansidła co niemiara ! 50/50 poczekamy zobaczymy

ocenił(a) serial na 3
BNA

Spoko-loko. Jak ty masz braki to zgłoś się do credi-agrico może dostaniesz na zachę coś za friko.

Myślisz, że jesteś jedynym, który czytał o Powstaniu i ma wiedzę na ten temat? Nie wyprowadzę cię z błędu, pozwolę ci się potaplać w kałuży swojej zajebistości - inną sprawą jest oczekiwanie od PUBLICZNEJ TELEWIZJI, że zrobi serial o Powstaniu na miarę HBO gdy ta stacja kręciła "Kompanię braci". Nie dociera, że tutaj budżet paru baniek jest na całą serię, a nie poszczególny odcinek?

A co do romansidła to czego oczekujesz, jeśli grupą docelową są odbiorcy "My jak Myłość", "Klanu" i innych tvpowskich bzdur? Taka publika chce oglądać słitaśne, rhooomantyczne obrazki a nie krew i flaki walające się po ekranie także "wienc" wiesz... ogar na przyszłość, zanim zaczniesz startować do mnie w komentarzu ;]

Pozdrawiam

Prezydent Pieseu.

ocenił(a) serial na 4
AutorAutor

Tylko siedzą i pierdzą w stołki. No czasem ruszą na jakąś akcję. Nie podoba mi się ten sezon powstańczy.

ocenił(a) serial na 2
AutorAutor

Jak na powstanie to bardzo cicho w tej Warszawie, bardzo czysto, oni też rączej raczej nie ubrudzili sobie o walce nie wspominając... można wręcz powiedzieć, że w Armii krajowej zamiast walczyć dbano o BHP - tam jest czyściej niż w spocie: w czystych szpitalach będą nas leczyć dobrze zarabiając lekarze i pielęgniarki. A aktorzy faktycznie zarabiają przy tym co nie miara. Tak się kończy robienie czegoś na siłę.

ocenił(a) serial na 7
AutorAutor

W ostatnich latach kino wojenne zrobiło się strasznie romantyczne

ocenił(a) serial na 3
AutorAutor

Dzisiaj Romek wyszedł z więzienia dokładniej ogolony niż Polak z Urzędu Skarbowego.

ocenił(a) serial na 6
Raven_of_Zurich

:-)
Za to piosnka "dziewczyna z granatem" w napisach końcowych morowa! Taka była Polska Walcząca, takie było AK! Chłopy na schwał! Dziewuchy jak się patrzy. Nie do złamania. Dlatego to powstanie tyle trwało, bo mimo, że wygłodzone, niedozbrojone, morale i charakter miało jak Niezniszczalni Sylvestra Stallone!
http://www.youtube.com/watch?v=6pTPMq4ZrGw

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones