PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199096}

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon Sailor Stars
7,7 13 265
ocen
7,7 10 1 13265
8,0 2
oceny krytyków
Czarodziejka z Księżyca
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca

Powtórzcie je!!!

ocenił(a) serial na 10

Mam 22 lata wiem że to żałosne, ale chcę żeby je powtórzyli i z chęcią bym je obejrzala. Nie mogli by je powtorzyć??? Wkółko tylko pokemony.

ewelina_7

Żałosne?! Kto tak twierdzi?! Do wszystkiego trzeba dorosnąć, do bajek również. Dopiero z biegiem lat doceniamy to, na czym się wychowywaliśmy. Niestety... Czarodziejka nie zostanie wyemitowana ze względu na brak licencji. A szkoda.... Dla osób, które szczególnie chciałyby obejrzeć serial proponuję strony:
http://www.sailormoonworld.yoyo.pl/glowna.html [www.sailormoonworld.yoy...]
http://www.worldofdreams.ovh.org/ [www.worldofdreams.ovh.o...]

Można na nich ściągnąć wszystkie odcinki i filmy pełnometrażowe z angielskimi napisami, w oryginalnej wersji językowej. Jest mozliwość ściągnięcia polskich napisów.

Pozdrawiam
Ena

ocenił(a) serial na 10
ena_3

Sailor Moon też jest moją ulubioną bajką, tzn anime, i od paru lat lubie je czasem obejrzeć, kiedys miałem na kasecie pare odcinków, a dziś już większość anime mam ściągniętą, jeszcze końowe odcinki Stars, na Tv nie ma co liczyć i tak nie puszczą, gdyby ludzie nie wymyślili neta był bym biedny, podejrzewam, że nie tylko ja...

ocenił(a) serial na 10
ewelina_7

no coz ja tez sciagam odcinki z neta. Innego wyjscia nie ma ;(

ewelina_7

To wcale nie jest żałosne też mam 22 lata i uwielbiam Sailor Moon. Na stronce www.youtube.com można obejżec wszystkie serie Sailor Moon oraz wersje kinowe :D
Mam tylko takie małe pytanko czy któraś z was ściąga muzyczke z tego anime?? Bo jakby nie patrzyć muzyczka jest prześliczna. Mam pare utworów ale wciąż sporo mi brakuje :(
Prosze o kontakt ana230@op.pl

Ana230

Proszę bardzo. Muzyka Sailor Moon, Większość, jeśli nie wszystko. A nawet są wersje karaoke ;)

http://sailormusic.net/ [sailormusic.net/]

Miłego słuchania

Pozdrawiam
Ena

ena_3

Bardzo, bardzo, bardzo dziękuje Ci za tą stronkę :*

Pozdrawiam :)

ewelina_7

No ja mam 14 lat i chyba nawet do szkoły nie chodziłam jak ona była w tv!! może do przedszkola chodziłam...niewiem nie liczyłam;p...pamietam ta bajkie!!to moja ulubinona i ja kocham!!:)) szkoda że nie pamietam jej tak dobrze;'( tez bardzo bym chciała na ponowne emitoawnie tej bajki...Mam Super S na tapecie ustawione w kompie;p

ewelina_7

To nie żałosne ja także chciałabym aby znowu puścili Sailor.
Ja takze mam 22lata i ta bajka to moje dzieciństwo, dorastanie , wspomnienia.
Podaje mój adres na tlena gdyby Ktoś chciał pogadaćo czarodziejce diabelek_22 a adres e-mail to diabelek724@wp.pl .
Pozdrawiam wszystkich fanów mojej ykochanej bajki.

ocenił(a) serial na 8
diabelek724

O ciekawe, że tu tyle 22 latków (w maju też tyle kończę). Z tego co pamiętam jak zaczęli puszczać Sailor Moon mogłam mieć już ponad 10 lat. Przechodziłam wtedy dość dziwny okres nielubienia wszelkich bajek (dorastanie?) Teraz dopiero żałuję, że widziałam tak niewiele odcinków Sailor Moon, którą zaczęłam doceniać dopiero w wieku 14 lat.

ocenił(a) serial na 10
ewelina_7

To nie jest żałosne :) Ja mam 19 lat! Jakieś 3msc temu postanowiłam, że muszę jeszcze raz obejrzeć Sailor Moon :D Zaczęłam ściągać i muszę się pochwalić, że pomimo mojego "żółwiczego neta" mam już prawie wszystkie odcinki, które w kółko oglądam :D Ajj no kurcze, może i jesteśmy śmieszne ale wychowałyśmy się na tym anime! Sentyment chyba na zawsze pozostanie...


A to stronki z których ja ściągałam:
http://www.himura-kaoru.com/sailormoon.php (z tej najwięcej)
http://www.download-anime.info/bishoujo/index.php?id=anime_sailormoon.html
http://mizunoworld.ovh.org/

Szybkiego łącza i miłego oglądania życzę ;) Pozdrawiam

m_a_c_88

m.a.c.88 mozna do twojej wersji sciagnac polskie napisy?? sciagam z tej pierwszej strony, to chyba jakis blog

ocenił(a) serial na 10
Ulufful

Tak :) Nie musisz szukać, podaj tylko swojego maila to ci wyśle napisy do wszystkich serii ;) Pzdr

m_a_c_88

titak_a4@vp.pl Znalazłam, chociaż czasami trafi się na jakiegoś niekompetentnego tłumacza i widzisz na erkanie formy typu "Księżycowe Hop Siup" czy "Groch Fasola". Mimo to nie narzekam i tak poczyniłam ogromny dla mnie postęp od czasu youtuba ze słabym transferem i angielskimi napisami, w których nie zawsze wiedziałam o co chodzi. Z góry dzięki. ;)

ocenił(a) serial na 8
Ulufful

Ja na youtube znalazłam coś interesującego. Pewna dziewczyna zlektorowała już 9 odcinków Sailor Moon Sailor Stars i na tym zapewne nie koniec. Świetnie jej to wyszło:
http://www.youtube.com/profile_videos?user=Demi181&p=r&page=1

Night_Shojo

proponuje wam odwiedzenie strony http://sailormoon-threelights.blog.onet.pl/ przez przypadek się na nią natknąłem i podobno mają odcinki ostatniego sezonu do ściągnięcia zresztą jeden już jest pozatym są nawet mp3, których musiałem szukać po kilka godzin. Zapraszam do odwiedzin

seba021988

Są nowe mp3 na tej stronie fajnie posłuchać czegoś z tamtych lat kiedy można było oglądać Sailorki

m_a_c_88

hej mam pytanie dlaczego nie moge ściagnas z tej stronki sezonu 4 i 5??? http://www.himura-kaoru.com/sailormoon.php

ocenił(a) serial na 10
ewelina_7

Żałosne?? ja mam 21 lat...wychowalam sie na Sailorkach:) i wcale sie nie wstydzę...chetnie ogladam zwlaszcza odcinki z Serii Stars...z Seyią:D:D ktos juz tu madrze zauwazyl ze nawet do bajek trzeba dorosnąć;)

kejt_5

Też bym chciała, żeby puścili jeszcze raz tę bajkę. Jest super.

ocenił(a) serial na 9
Cecilia

ja mam 18 lat, ale ostatnio też coś mnie tknęło i zaczęłam przypominać sobie dzieciństwo właśnie dzięki ulubionym bajkom. No i stwierdziłam że z perspektywy czasu lepiej się ogląda niż w dzieciństwie, bo niektóre aluzje, komentarze nie docierają do dzieci i nie są przez rozumiane, w przeciwieństwie do dorosłych. Naprawdę dawno się tak nie uśmiałam, te teksty z sailorek są świetne:)uwielbiam ten anime!!!Oglądajcie i bawcie się świetnie:)Pozdro

ocenił(a) serial na 6
kejt_5

Właśnie... ja również chciałabym sobie przypomnieć tą wspaniałą bajkę z dzieciństwa. Moją pierwszą anime. ;-) Juz nie pamiętam o co w niej chodziło. Warto by odświeżyć pamięć.

użytkownik usunięty
kejt_5

najbardziej mnie zabolalo jak sie dowiedzialam ze seyuu Seyi nie zyje:(( mloda kobieta i taka strata:(

ocenił(a) serial na 10

Przepraszam jeśli urażę ale... kto to był ta seiyuu Seyi? Podkładała pod jakąś postać głos czy jak?

użytkownik usunięty
m_a_c_88

Już wyjasniam. Seiyuu to japoński aktor badz piosenkarz podkładajacy głos japońskim postaciom z mang.Seiyuu Seiya ko była Shiho Niiyama ur.21 marca 1970.Zmarła na raka 7 lutego 2000 roku. Bardzo znaną seiyuu jest tez Megumi Ogata, ktora to uzycza glosu miedzy innymi Haruce Tenou. Proponuję posluchac jej utworow. Z piekna barwa glosu czesto uzycza glosu meskim postaciom.

ocenił(a) serial na 10
ewelina_7

ja mam 24 i też przepadam za tą bajką ;) ale chciałabym znaleźć jakość dvs rip z lepkorem polskim czy może ktoś posiada? ;) lub na jakieś info skąd można sciągnąć

użytkownik usunięty
ewelina_7

Ta bajka była fantastyczna :)Odcinki oglądałam niedawno temu na youtube ;p

ewelina_7

Mam 25 i też bym chciała ponownie obejrzeć całą serie SailorMoon :P Czarodziejki jak i inne anime i bajki to część mojego dzieciństwa więc nawet za kolejne 20lat będę chciała znów obejrzeć swoje bajki z dzieciństwa! Więc to nie jest żałosne.

ewelina_7

Kochałam, kocham i zawsze będę kochać to anime chociaż mam już te 24 lata.

użytkownik usunięty
ewelina_7

obawiam sie ze do powtorki tak szybko nie dojdzie a to ze masz 22 lata nic nie swiadczy. ja mam 26 i kocham to anime jak i pare innych:)dzieki sailor moon zainteresowalam sie manga i japonia:)

ocenił(a) serial na 10
ewelina_7

Ja również mam 22 lata ...jakaś palaga? W każdym razie wychowałam się na Sailor Moon i chyba już zawsze będę mieć do tego anime ogromny sentyment :)

ewelina_7

eee tam żałosne, ja mam 25 i niedawno oglądałam wszystkie odcinki :) może powtórze sobie jeszcze raz za niedługo :):D

wyszka

1/5 wieku - skończona.
Ostatni odcinek po-raz-kolejny-obejrzany - pięć minut temu ;)
Obrazy, dźwięki, książki, bajki, ludzie, krajobrazy - czyli wspomnienia. Nie da się ich od tak wymazać, odrzucić w kąt niepamięci i strzeżcie mnie bogowie, jeśli kiedykolwiek tak się stanie. W końcu to wszystko nas ukształtowało, prawda? To nasze korzenie i część naszej tożsamości. Źródło naszego dzisiejszego "ja". Wybaczcie mój sentymentalny ton, ale dla mnie z "Sailor Moon" łączy się wiele marzeń, pragnień i wyobrażeń, atmosfera magii i ciepła dzieciństwa, także po przypomnieniu sobie wszystkich serii, jestem w nieco refleksyjnym nastroju ;)
Konkludując - wcale nie żałosne i żaden wstyd!

PS. Dla tych, którzy chcieliby odświeżyć sobie pamięć - http://shiningmoon.com.pl/Media/Html/DownloadSailorMoon.html
Wszystkie serie + filmy + odcinki specjalne + polskie napisy + muzyka + gry + musicale + i wieele innych.

Wega

Ja mam 25 lat i nadal lubię Czarodziejkę, kojarzy mi się z dzieciństwem. Czymś bardzo pozytywnym, i słowami typu "Jakie głupie bajki ty oglądasz " . To anime ma klimat i już, no i poprawia humor ;)

patti_4

Jeśli to nazywasz żałosnym, to co powiesz o 40-50 letnich ludziach, którzy oglądają cieniutkie "M jak miłość", czy "Na wspólnej" lub nie daj Boże "Klan"? o_O Obawiam się, że mogło by to być niecenzuralne słowo. :D

wilkszary

Każdy lubi to co lubi. I tyle. A "Czarodziejka z księżyca" jak najbardziej nie jest żałosna. Żałosne i ogłupiające to są bajki typu "Teletubisie"....

ocenił(a) serial na 8
patti_4

Tylko że teletubisie są bajką edukacyjną dla dzieci poniżej 3 lat :)

użytkownik usunięty
ewelina_7

To o czym piszesz na pewno nie jest żałosne z resztą masz namacalny dowód w postaci tych wszystkich komentarzy. Ja mam 23 lata i również mam ogromny sentyment do Sailor Moon w szczególności do sezonu Stars.

Chciałam jednak się zapytać czy nikt z was nie zwrócił uwagi na naprawdę niesamowitą muzykę tego anime.

ja tez mam juz 25 lat i nadal to ogladam :D

użytkownik usunięty

no poza moonlight densetsu lubie to ,makenai' jesli to tytul z openingu sailor stars i ending 1 serii - mega

ocenił(a) serial na 6

dziewczyna-nie przejmowac sie!!ja mam 25 i meza na karku,a pamietam i chetnie zobaczylabym ta bajke znowu:)

ewelina_7

Znajdziesz po angielsku i z napisami angielskimi na veoh do ściągnięcia,a do obejrzenia http://kreskowka.pl/ powinno być z napisami lub lektorem.

ocenił(a) serial na 10
ewelina_7

jakie tam żałosne Ja mam 23 lata i nie boję się powiedzieć że kocham ten serial :)

ocenił(a) serial na 10
ewelina_7

a ja mam 24i także kocham ten serial. wraz z Dzielnym Małym Tosterem to moja ulubiona bajka z dziecinstwa :)

ewelina_7

też chciałabym by to powtórzyli, to jest moja ulubiona bajka z dzieciństwa :]

kathrina357

Ja mam 24 lata;) i też oglądałam ją namiętnie w TV:)
hehe od wczoraj na youtube obejrzałam od 1 do 128 odcinka :D
Pamiętam jak kiedyś telewizor mi się popsuł centralnie przez seansem....( to był prawdziwy dramat.....:P) od razu pobiegłam do kolegi klatkę dalej ^^ heeh
Same miłe wspomnienia mam z tą bajką, to jak powrót do dzieciństwa:)))

NiXo

Też nie rozumiem co w tym żałosnego, człowiek jak chce zrobić to co lubi to nie jest wcale żałosne.. Niektórzy twierdzą że to oglądają tylko babki, z jakiej racji? Że głównymi bohaterkami są kobiety? Wg. to Sailor moon jest 1 anime jakie zobaczyłem, jedyne ulubione i jedyne w chwili obecnej jakie oglądam, mam do niego ogromny sentyment, nic dziwnego jak nie oglądałem SM przez 13 lat i po tylu latach powróciłem do oglądania tego ;p

ocenił(a) serial na 8
jedrol8

Ja również uwielbiam to anime-mam 19 lat i wychowałam się na Sailorkach(i nie tylko na nich). Nie ma nic żałosnego w tym, że wciąż darzy się sentymentem anime z dzieciństwa. W końcu, bądź co bądź(przynajmniej w moim przypadku) Czarodziejka z Księżyca i wiele innych anime wpłynęło na to kim dziś jestem i kim chcę być. Nie ma się czego wstydzić:)
Fani Sailor Moon łączmy się:)

ocenił(a) serial na 8
kathrina357

tak to była świetna bajka

kazam1987

Wychowałam się na niej, mam do niej sentyment i... Chętnie bym obejrzała raz jeszcze.

ocenił(a) serial na 10
Syenne

ja mam 23 lata i tez bym obejrzxala ponownie ! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones