PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36656}

Cudowne lata

The Wonder Years
7,6 26 tys. ocen
7,6 10 1 25961
7,8 10 krytyków
Cudowne lata
powrót do forum serialu Cudowne lata

Witam, mam do sprzedania wszystkie odcinki serialu Cudowne Lata na DVD w w bardzo dobrej jakości obrazu , zainteresowani pisac na gg 28167774

użytkownik usunięty
craven_1989____2

Masz oryginalne te Cudowne Lata czy nagrane z kompa lub z tv??? Bo jak szukałem na allegro itp. to nie znalazłem żadnej informacji żeby wydali na DVD Cudowne Lata. Jeśli masz oryginalne to odpisz mi a ja ci na GG napisze jak coś i byś powiedział za ile chcesz sprzedać. PS: Masz wszystkie 6 sezonów z lektorem PL???

craven_1989____2

Nie korzystam z gg. Jeśli masz wszystkie sezony z lektorem to jestem bardzo zainteresowany i na pewno się dogadamy. Mój tel.: 601 427 694. Czekam na kontakt.

kowolski

obecnie nie posiadam telefonu komórkowego jak jesteś zainteresowany to napisz albo w temacie albo na meila ppcraven@gmailcom i tak to nie są odcinki z lektorem tylko z napisami napisy mam do wszystkich odcinków są to divixy

ocenił(a) serial na 8
craven_1989____2

nie wiem kim trzeba byc zeby sprzedawać cos co bez problemu mozna sciagnac w necie.....Jak ktos chce moge podac linka gdzie pobrać

oBeacie

linka do wersji z lektorem z programu 2 tvp?

kuba910

Skąd można ściągnąć w dobrej wersji z lektorem?

ocenił(a) serial na 10
atol23

Z nikąd. Takiej wersji nie ma. A przynajmniej tej oryginalnej, kiedyś puszczanej w TVP. Te obecne emisje (nie wiem czy to prawda, proszę o potwierdzenie) są podobno ze zmienioną w wielu odcinkach muzą. A to już nie to samo. Są znośne wersje a do nich napisy PL. Niestety napisy często marnie zrobione. Ale mimo wszystko obejrzałem cały serial. Chyba najlepszy jaki dotąd oglądałem.

panaho

Ściągnąłem wszystkie sezony ale napisy do odcinków w ogóle nie pasują(nie można ich za żadne skarby dobrze synchronizować z filmem). Kopia filmu dobra....Teraz są puszczane na Comedy Central Family ale szukałem w necie ale nikt z tego kanału nie nagrywał.....pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
atol23

Dokładnie. Jest w sieci dość dobra wersja. O ile dobrze pamiętam z "abc" lub z "family channel". Niestety napisy do wielu odcinków są źle dopasowane. Tą właśnie wersję oglądałem. Męczyłem się trochę z ustawianiem napisów w niektórych odcinkach jednak przebrnąłem przez wszystkie sezony. Ale warto było. :)

panaho

czyli pozostaję liczyć na ponowną emisję w publicznej.... szkoda