PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97466}

Crime Story

8,0 4 601
ocen
8,0 10 1 4601
Crime Story
powrót do forum serialu Crime Story

Czar dzieciństwa

ocenił(a) serial na 10

Pamiętam że jako mały smark oglądałem ten serial tatą w piątkowe późne wieczory. Trudno było się doczekać kolejnego odcinka.

ocenił(a) serial na 9
Chlor_3

Ja to samo, miało klimat, zawsze w piątek, i te emocje. A utwór tytułowy nie wychodził z głowy latami. Do dziś znam na pamięć

ocenił(a) serial na 10
pejotl79

https://m.youtube.com/watch?v=ZzAcAPoJmHs. I wszystko jasne :-)

ocenił(a) serial na 7
Chlor_3

A ja właśnie go oglądam po 20stu paru latach i nadal trzyma poziom .

ocenił(a) serial na 10
Hazi_Haz

O to zazdroszczę ! Też mam ochotę sobie odświeżyć ten serial ale jest tyle filmów których nie oglądałem, że ten zawsze odkładam na później ;-)

ocenił(a) serial na 9
Chlor_3

To były czasy, pamiętam jak w piątek po zajęciach karate, cała grupa zawijała się w pośpiechu, by zdążyć na seans i nawet czarno-biały telewizor w niczym nie ujmował przyjemności w oglądaniu.

ocenił(a) serial na 10
Covenant

Ja miałem szczęście oglądać ten serial już na odbiorniku marki "Rubin", ale pamiętam smak dobranocek oglądanych na czarno biało. Kot Filemon i Miś Uszatek to było to. ;-) Gdyby gimbusy to mogły zobaczyć :-)

ocenił(a) serial na 10
Chlor_3

Dokładnie. Pamiętam, że był emitowany o 22:40 i ciężko było dotrwać do tej godziny będąc dzieckiem. Ale jednak serial był tak dobry, że nie można było odpuścić. Tym bardziej, że tydzień czekania, żeby dowiedzieć się co dalej. Podobnie zresztą z "Twin Peaks", który też leciał w tych latach. Złoty okres telewizji, gdy seriale szły w jakość, a nie ilość.

ocenił(a) serial na 10
Flashlight_Beam

Święta racja, to były czasy. :-) Sobota to były " Cudowne lata" i chyba też " Dzień za dniem" o Korkim, "Bill Cosby Show" i "Pełna Chata", w tygodniu Star Trek, Macgaver i Nieustraszony. W serialach głównym tematem nie był seks i jakaś chorą poprawność polityczna a bohaterowie nie latali ze smartfonami. Miło się to wspomina. :-)

ocenił(a) serial na 10
Chlor_3

Rzeczywiście - MacGyver i Cudowne Lata to był kult. Dla mnie jeszcze taki serial o ojcu policjancie i dziaciaku, który trenował Kung Fu. Razem rozwiązywali różne sprawy, a młody walił dorosłych aż iskry szły. Niestety nie pamiętam tytułu. No i o księdzu i zakonnicy, którzy razem rozwiązywali zagadki kryminalne. To też było fajne. W niedziele o 17:00 chyba leciało. Z całą rodziną się oglądało.

ocenił(a) serial na 10
Chlor_3

Rzeczywiście - MacGyver i Cudowne Lata to był kult. Dla mnie jeszcze taki serial o ojcu policjancie i dziaciaku, który trenował Kung Fu. Razem rozwiązywali różne sprawy, a młody walił dorosłych aż iskry szły. Niestety nie pamiętam tytułu. No i o księdzu i zakonnicy, którzy razem rozwiązywali zagadki kryminalne. To też było fajne. W niedziele o 17:00 chyba leciało. Z całą rodziną się oglądało.

ocenił(a) serial na 10
Flashlight_Beam

Serial o dzieciaku King fu to z pewnością ten.

ocenił(a) serial na 10
Flashlight_Beam

https://www.filmweb.pl/serial/Partnerzy-1986-149449

ocenił(a) serial na 10
Flashlight_Beam

Ten drugi to pewnie " Detektyw w sutannie.

ocenił(a) serial na 10
Flashlight_Beam

Były jeszcze polskie seriale, które się oglądało Alternatywy 4 Czterdziestolatek Zmiennicy Janosik Pancerni Stawka a i jeszcze Gliniarz i prokurator Dempsey i Mejkpis, i cała masa latynoskich oper mydlanych typu Maria Izabela i Niewolnica Isaura. Niedziela to Doktor Quin i tak jak piszesz całe rodzinki zasiadały na emisję a nie tak jak teraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones