Crash Landing on You
powrót do forum 1 sezonu

Najlepsza drama … Komedia, akcja, miłość i do tego polityka … Jestem już po seansie całości i musze przyznać kawał dobrej roboty. Drugoplanowe postacie to złoto, moje odczucia i emocje jak kalejdoskop zmieniały się wraz z fabułą, żołnierze to normalnie perełka tej produkcji (pomysł i wykonanie gagów ubawił mnie do łez). No i wisienka na torcie, a raczej wisienki … Son Ye Jin idealnie wyważona, jak na początku nie darzyłam ją sympatią, to z odcinka na odcinek poznając ją i jej historię pokochałam kobitkę jak siostrę z innej matki

ocenił(a) serial na 10
Ana94

Hyun Bin … czy ja mogę coś więcej powiedzieć …. jak wcześniej byłam nim zaciekawiona w MEMORIES OF THE ALHAMBRA, to teraz mam kolejnego aktora zaraz po Joung Suk Lee do stakowania

użytkownik usunięty
Ana94

Taaaaaaaaaaaaaaak! Jak miło, że komuś serial (i Hyun Bin <3) spodobał się równie mocno co mi, nawet mój facet oglądał ze mną z wypiekami na twarzy i prawie się popłakaliśmy na końcu. Ah, chyba za jakiś czas zrobię sobie powtórkę :D

ocenił(a) serial na 10

szkoda że nie powstają drugie sezony takich cudów, bo na pewno bym śledziła nawet w oryginale (chodź rozumiem może co 8 słowo) ale zawsze ro coś. Mam nadzieje że polecą za falą i zrobią równie dobry serial w 2020 ... Nie wiem czy oglądałaś ale polecam W two world ... z Joung Suk Lee, jest również na podium jeśli chodzi o najlepsze dramy :D

użytkownik usunięty
Ana94

O, dziękuję za polecenie, rzucę okiem! Szczerze, to mimo, że tęsknię już za RiRi to ta drama jest tak idealnie wyważona i zakończona, że chyba nie chciałabym drugiego sezonu. Co innego nowy serial z Huyn Binem i Son Ye Jin - wchodzę w to jak w masło! :D

ocenił(a) serial na 10

nowe biore bez pozwolenia nawet :D ... aż tylko odnawiam nowości na Viki Drama :D

To jest serial w którym jest wszystko idealne. Koreańczycy naprawdę potrafią zrobić wciągające filmy i dramy. A miedzy ta para jest tak dużo chemii ze ogląda się to fantastycznie. Zgadzam się z Wami. Tez chętnie obejrzę coś w czym zagrają razem.

użytkownik usunięty
patty2_p

Zgadzam się z każdym słowem!

Ana94

Nie oglądałam wcześniej wielu koreańskich filmów, nie mówiąc o serialach Trafiłam przypadkiem i przepadłam... a po obejrzeniu, przez kilka dni nie mogłam dojść do siebie Doskonale zrobiona, wzrusza, bawi, wywołuje całe spektrum emocji To najlepsze co Netflix mógł mi polecić

ocenił(a) serial na 9
zan_ka

Moje podpowiedzi na Netflix są dyktowane jakimś dziwnym algorytmem, bo również trafiłam przypadkiem na ten serial a również mocno przepadałam. Wcześniej obejrzałam Chwała o zemście gnębionej kobiety przez swoich rówieśników i kolejno podpowiedziało mi właśnie Crash landing on you. Weszłam tak mocno w historię, że spektrum emocji jakie mi towarzyszyły są nie do opisania. Przepadałam bardzo w ich kulturze, zachowaniu względem drugiej osoby, niesamowitym okazywaniu sobie uczucia, tej delikatności i czułości, scen bez nadmiernej seksualności i erotyki, otwartego cierpienia z tęsknoty, pięknych łzawych scen, które nie przyprawiają o ciarki żenady- tego wszystkiego brakuje mi w amerykańskim i europejskim kinie. Zwieńczeniem tego wszystkiego jest dla mnie informacja, że główni bohaterowie są razem i mają potomstwo. Moim zdaniem taka więź emocjonalna i uczuciowa jaka prezentowali na ekranie była czymś co brakuje wielu aktorom. Mogłabym teraz godzinami rozmawiać o tych serialu. Sporo mi on dał w podejściu do życia, niby zwykły serial a poruszył tak mocno.

Ana94

To jest druga najlepsza k-drama jaką kiedykolwiek obejrzałem. A obejrzałem dwie.

ocenił(a) serial na 8
Ana94

A masz może coś jeszcze do polecenia w tym klimacie? Komedia, romans, akcja, trochę wzruszen ale nie ze zlym zakończeniem? To moja pierwsza kdrama i szukam kolejnych :)

ocenił(a) serial na 10
AraBarb

hmmmm ... jest tego dużo :D ale polece ci kilka moich perełek :D
* Goblin (moja pierwsza drama :D romans + fantastyka) - obejrzysz na DramaQueen
* W to world (romans + fantastyaka) DRAMAQUEEN
*Descendants of the Sun (romans + "wojna") DRAMAQUEEN
*Bride of the Wather God (romans + fantastyka) DRAMA QUEEN
*What's wrong with secretary Kim (komedia + romans)
* The King-eternal Monarch (fantastyka +romans) NETFLIX
* My name (akcja) NETFLIX
*100 days my prince (historyczny+ romans) DRAMAQUEEN
* Romantic Doctor, Teacher Kim (medyczne) DRAMAQUEEN
*Itaewon class (obyczajowy + romans) NETFLIX

Mam nadzieje ze Tobie również się spodobają :D Daj znać jak będziesz chcieć więcej polecajek :D

ocenił(a) serial na 8
Ana94

Super! Dziękuję!

Ana94

Czy jest dostępny z polskim lektorem?

ocenił(a) serial na 10
Ana94

Naprawdę fajna, nareszcie taka, która sie nie dłuży, mega wciąga, doskonała rozrywka;)

anna_bartosevic3

A ja nie mogłam jej przejść... infantylność scen i bohaterki aż odrzuca. Skończyłam na 4 odcinku, i minął rok albo lepiej. Skąd takie zachwyty?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones